זעם במרכז הבינתחומי: מבחני סטודנטים נגנבו

תיק של עוזרת הוראה במרכז הבינתחומי, שנפגשה עם חברה בבית קפה, נגנב כשבו עשרות בחינות בדוקות של סטודנטים באחד הקורסים בבית ספר למנהל עסקים. בהנהלה פנו לטענתם למשטרה וניסו לחפש את התיק - אך ללא הועיל. "זה מצב מאוד לא נעים ובעייתי", כתב סגן הדיקן לסטודנטים - שזועמים: "תירוץ הזוי"

המבחנים נגנבו. ארכיון (Brainstock)

מבוכה בבינתחומי: סטודנטים בקורס "תרבות ועסקים" בבית הספר אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה זועמים, לאחר שהמבחנים הבדוקים שלהם נגנבו מידי עוזרת ההוראה. כעת הם יאלצו לבחור בין ציון "עובר" - או להיבחן בשנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כשבוע, הבחינות נבדקו ועוזרת ההוראה ישבה בבית קפה עם חברה שלה - כשבתיק שלה היו גם הבחינות הבדוקות. אלא שאז, היא קמה לשירותים והתיק על תכולתו נעלם.

"חיפשנו בסביבה, הגשנו תלונה במשטרה וגם חיכינו שאולי הבחינות יקרות הערך יצוצו אבל זה לא קרה", כתב במכתב לסטודנטים ד"ר ירון תימור, סגן דיקן בבי"ס אריסון למנהל עסקים. "זה מצב מאוד לא נעים ובעייתי וכמובן שאנחנו לוקחים עליו את מלוא האחריות, ומתנצלים בפניכם".

המכתב שנשלח מהמרכז הבינתחומי נפתח עם המילים: "אתם ודאי תוהים מדוע הציונים מתעכבים. מכירים את האגדה האורבנית על הבחינות שנגנבו? ובכן זה קרה לנו".

המרכז הבינתחומי בהרצליה (חדשות 2)

"זה נשמע כמו תירוץ הזוי, למרות שאני מרחם מאוד על עוזרת ההוראה. זה מאוד מתסכל אותנו", סיפר לחדשות 2 Online סטודנט מהקורס. "הניסוח של המכתב הרגיז הרבה סטודנטים כי המרצה כאילו צוחק עלינו כשהוא כותב את זה בצורה מבודחת, אבל אנחנו למדנו בשביל המבחן הזה ואותנו זה בכלל לא מצחיק".

מהמרכז הבינתחומי נמסר בתגובה: "מדובר במקרה חריג, אנו מצרים על כך ובכוונתנו להפיק את הלקחים כדי למנוע הישנות מקרים דומים בעתיד. מיד עם היוודע הדבר, הוגשה תלונה במשטרה במטרה למצוא את התיק. משלא נמצא, הוחלט על פתרון שנבחן מול חלופות אחרות, כאשר מזעור הפגיעה בסטודנטים היה מרכיב מרכזי בשיקולים. להערכתנו הפתרון שנבחר הינו הטוב ביותר מבחינה אקדמית וניהולית. כל זאת נעשה תוך שיתוף ושקיפות מלאה מול הסטודנטים והתנצלות בפניהם, כנהוג במרכז הבינתחומי".