הנשיא פרס יהפוך למורה בדרך לשיא גינס

נשיא המדינה שמעון פרס צפוי לשבור שיא גינס עולמי, כשיעביר מחר את שיעור האזרחות המקוון הגדול בכל הזמנים. אלפי תלמידים מעשרות יישובים, יהודים וערבים כאחד, ישתתפו בשיעור שיחשוף טכנולוגיות ישראליות מתקדמות. השיא יושג בעקבות יוזמה של בית הנשיא, חברת ההיי-טק סיסקו ורשת החינוך עמל

מורה לשיאים, הנשיא פרס (לע"מ)

פרסום ראשון: נשיא המדינה שמעון פרס צפוי להעביר מחר את שיעור האזרחות המקוון הגדול ביותר בעולם, שבו ישתתפו יותר מ-6,500 תלמידים ב-215 כיתות ברחבי הארץ. היום (ד') ינחת בישראל סגן נשיא גינס העולמי מרקו פריג'אטי שצפוי לפקח מקרוב אחר שבירת השיא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השיעור הנשיאותי יועבר בשידור ישיר החל מהשעה 10:15 ממרכז הבקרה של חברת סיסקו-ישראל בנתניה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות תוצרת כחול-לבן. התלמידים מרשת החינוך עמל, בכיתות ט' עד י"ב של רשת עמל מעשרות יישובים, יהודים וערבים כאחד, יפתחו את מסכי המחשב בכיתות ויוכלו לראות ולשמוע את הנשיא.

בבית הנשיא מדגישים כי השיעור יהווה הדגמה חיה של יכולות טכנולוגיות חדשניות שיוטמעו בעתיד במערכת החינוך לצורך קירוב המרכז לפריפריה, צמצום פערים וניהול שיעורים עם מיטב המומחים מרחבי העולם.

בתום השיעור ולאחר עיבוד הנתונים ובחינת אימות מספר התלמידים, עתיד סגן נשיא גינס העולמי להכריז על שבירת השיא באופן רשמי. כלי תקשורת רבים מרחבי העולם כבר הביעו עניין בשיעור יוצא הדופן, ובבית הנשיא מבקשים לנצל את הבמה כדי לחשוף את הקידמה הטכנולוגית הישראלית.

עו"ד רוית דום, מנכ"לית רשת החינוך עמל המשתתפת בשיעור ההיסטור, בירכה על האירוע המרגש: "אנו גאים לקחת חלק מרכזי בהובלת החיבור בין הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובין מערכת החינוך".