המורים נגד אייל גולן: בוטלו הנחות למופע

למרות שלא יוגש נגדו כתב אישום – פרשת "משחקי חברה" ממשיכה לרדוף את הזמר אייל גולן: בארגון המורים החליטו לבטל הנחה שניתנה לחברי מועדון להופעה של גולן בהיכל התרבות. "כמורים ומחנכים איננו יכולים לתת במה לדמויות שפוגעות בערכים לאורם אנו פועלים ומחנכים", נמסר

לא בבית ספרנו: הזמר אייל גולן אומנם לא יעמוד לדין בעקבות החשדות שהועלו נגדו בפרשת "משחקי חברה", אך הנזק התדמיתי שנגרם לו נמשך. לחדשות 2 Online נודע כי ארגון המורים החליט לבטל הנחה שהעניק לחברי מועדון "תמורה" להופעה של גולן בהיכל התרבות בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הנהלת ארגון המורים החליטה להסיר את מודעות הפרסום להופעותיו של הזמר אייל גולן מאתר הארגון ולהפסיק את הסבסוד למופעים אלו", נמסר מארגון המורים. "כמורים ומחנכים איננו יכולים לתת במה לדמויות שפוגעות בערכים לאורם אנו פועלים ומחנכים".

כרטיס הופעה בהנחה, לפני הביטול

במסגרת חברות במועדון "תמורה" של חברי ארגון המורים, הוצע כרטיס למופע של גולן בהיכל התרבות בתל אביב בהנחה של 5%. מארגון המורים נמסר כי אין באפשרותם לבטל את ההנחה שניתנה למורים שרכשו כרטיסים בטרם ההחלטה. 

בחברת "ליאם הפקות" סירבו להגיב על הידיעה.

סערה: גולן הוזמן לכנס העצמה נשית

בשבוע שעבר פורסם בחדשות 2 כי אף עירייה עוד לא סגרה עם גולן הופעה ביום העצמאות הקרוב - וזאת לאחר שביום העצמאות הקודם דילג גולן בין שלוש במות שונות והרוויח יותר מחצי מיליון שקלים.

הפגיעה הגדולה של גולן כרגע היא בעיקר מאירועים שממומנים על ידי כספי ציבור. אין לו בהמשך השנה, בניגוד לשנים עברו, הופעות שמוזמנות על ידי עיריות, רשויות ממשלתיות ואירועים ממלכתיים. דווקא באירועים הפרטיים לא נרשמת האטה משמעותית. בשיחה שהתקיימה בשבוע שעבר עם ליאם הפקות עלה כי גולן דווקא ימשיך לזמר בחתונות.

נזק תדמיתי וכלכלי (פלאש 90, מרים אלשטר)

הופעתו הצפויה של אייל גולן במסגרת פסטיבל הנשים ה-11 באילת עוררה תגובות סוערות. העיתונאי גיא מרוז ובת זוגו העיתונאית אורלי וילנאי היו אמורים לקחת חלק בפסטיבל באילת בין ה-6 ל-8 בפברואר. אלא שהיום, משנודע למרוז כי גם אייל גולן צפוי לקחת חלק באירוע, הוא פרסם סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו בו קרא לאמנים האחרים להביא לביטול השתתפותו של גולן:

"חברים, אנחנו צריכים את עזרתכם. התברר לנו שאנחנו מופיעים - אורלי ואני - בפסטיבל להעצמה נשית באילת ולצדנו לא אחר מאשר אייל גולן! אנחנו כמובן ביטלנו את השתתפותנו אבל צריך עכשיו עוד כוח ציבורי כדי לגרום לפסטיבל לבטל את נוכחותו השוביניסטית של הזמר הזה בפסטיבל למען נשים".