היכן לא יתקיימו היום לימודים? הרשימה

בעקבות הצטברות השלג ותנאי מזג האוויר הקשים הודיעו במשרד החינוך על מספר יישובים בהם לא יתקיימו הבוקר לימודים. הוחלט גם כי חלק מהסטודנטים יישארו בבית, ותבוטל הבחינה הפסיכומטרית בתנאים מותאמים. כל העדכונים כאן

נשארים בבית או יוצאים לשלג? (אדוארד קפרוב)

סוף השבוע החורפי כבר הסתיים, אבל עבור אלפי תלמידים וסטודנטים גם היום (א') יהיה יום חופש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשרד החינוך עדכנו כי לא יתקיימו היום הלימודים בירושלים. הורים המבקשים לקבל מידע אודות פעילות בתי הספר מתבקשים ליצור קשר עם המוקד העירוני בעיר מגוריהם, כאשר משרד החינוך ימשיך לרכז את המידע המדווח מהרשויות המקומיות, באמצעות חדר מצב שמספרו: 02-6222211. מוקד פניות ציבור במטה משרד החינוך יהיה פתוח מ- 07:00 בבוקר. מספרו: 1-800-25-00-25.

מחוז ירושלים: מועצה מקומית קריית ארבע, מועצה אזורית גוש עציון, מועצה מקומית אפרת, ביתר עילית, מבשרת ציון, אבו גוש, בית אל, פסגות, עופרה, שילה, עלי, מכמש, מעלה לבונה, כוכב יעקב, דולב, טלמון, כוכב השחר, רימונים, עטרת, נווה צוף, הר אדר, גבעת זאב, בתי הספר עין כרם ועין הרים במועצה אזורית מטה יהודה, בתי הספר קסם, אלון ומרחבים במעלה החמישה, צור הדסה, בר גיורא, נס הרים, שורש, שואבה, בית מאיר, עין נקובה, עין ראפה, מטע ובית זית.  

במחוז מרכז: אריאל, שבי שומרון, יצהר, ברכה, איתמר, אלון מורה, אבני חפץ, כפר תפוח, רחלים, נופי נחמיה, מגדלים, עינב וחוות גלעד.

במחוז צפון: צפת, מועצה אזורית גולן, מועצה אזורית מרום גליל, מועצה אזורית גליל עליון, פקיעין, חורפייש, בית ג'אן, מועצה מקומית קסר אסמיא, בתי הספר אנה פרנק ונוף הרים בסאסא, בית הספר פסגות ביראון, בית הספר צבי ביישוב קשת, בית הספר אביטל ביישוב מרון גולן, גני הילדים ביישובי צפון הרמה ובכפרים הדרוזיים בצפון הרמה.

במחוז דרום: יישובי הר חברון, מועצה אזורית אל קסום, מועצה אזורית נווה מדבר (מלבד בית הספר באר חיל), מועצה אזורית תמר ובית הספר ניצני קטיף ביישוב ניצן.

בעקבות תנאי מזג האוויר הודיעו באוניברסיטת אריאל בשומרון כי הקמפוס יהיה סגור ולא תתקיים פעילות, למעט עבודות תחזוקה. כמו כן לא יתקיימו לימודים או עבודה בכל הקמפוסים של האוניברסיטה העברית בירושלים. מרכזי הספורט של האוניברסיטה יהיו סגורים גם כן. גם במכללת צפת הודיעו על ביטול הלימודים. בשל חסימת הכבישים מירושלים ומיישובי יהודה ושומרון, הלימודים באוניברסיטת בר אילן לא יחלו לפני השעה 12:00. הלימודים בפקולטה לרפואה של בר אילן בצפת לא יתקיימו היום. עוד נמסר כי הבחינה הפסיכומטרית בתנאים מותאמים מבוטלת היום בכל הארץ עקב השלג. מועד אחר יימסר לנבחנים בהקדם.  

מנכ"לית משרד החינוך מיכל כהן הנחתה את מנהלי מחוזות המשרד לפתוח החל מ-07:00 בבוקר קו פתוח שיעמוד לרשות ההורים והתלמידים, ובו יינתן מענה בנושאים שונים הקשורים לקיום הלימודים בתנאי מזג האוויר.