המפכ"ל על פרשת הזמרים והקטינות: "להתאזר בסבלנות"

בכנס שדרות לחברה התייחס דנינו לפרשה שמסעירה את המדינה, במסגרתה נטען כי זמרים ומקורביהם קיימו יחסי מין עם קטינות. "אני מכיר את הפרטים ומגבה את המחוז", הצהיר המפכ"ל וביקש לחכות בסבלנות עד לסיומה של החקירה

מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו הגיע היום (ג') לנאום בכנס שדרות לחברה במכללת ספיר והתייחס גם לפרשת הזמרים והקטינה. "אני מכיר את הפרטים ואני מגבה את המחוז", הצהיר דנינו וקרא: "בואו נתאזר בסבלנות עד לסיומה של החקירה". את הנאום בכנס העברנו בשידור חי כאן בחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המפכ"ל נגע גם בסוגיית צווי איסור הפרסום, שעוררה בין היתר הפרשה, ולתדמיתה של המשטרה בתקשורת. "לא אתייחס לפרשה אבל דובר על המהירות שבה המשטרה מוציאה צווי איסור פרסום", אמר דנינו. "ביום יש רק 35 צווי איסור פרסום".

בהתייחסו לגל החיסולים האחרון הצהיר כי המשטרה נלחמת בנחישות בפשיעה. "אני רוצה לומר לכל מי שמנסה: אין לו סיכוי להצליח", הבטיח המפכ"ל. "אנחנו נמשיך במלחמה ובמאבק ללא פשרות בכל הקשור לאכיפת חוק, ונעשה את זה ללא מורא ובמלוא העוצמה".

לדברי דנינו, לאורך שנים חשופה המשטרה לאיומים של גורמים פליליים נגד גורמי אכיפת החוק. "עלינו להכניס בהם מורא ולגרום להם לחשוב פעמיים", הדגיש והבטיח להמשיך במאבק ללא פשרות נגד העבריינים. "לא נאפשר את רצף אירועי הפשיעה החמורים. אני רואה בארגוני הפשיעה כארגוני טרור לכל דבר".

"הזמר המפורסם" התייעץ עם עורכי דין

אתמול דווח כי לאחר שעברו על עדויות של יותר מ-10 צעירות במשטרה מצביעים על שיטה בפרשת הזמר. לפי החשד, אביו של הזמר היה מאתר צעירות ומצרף אותן למסיבות חשק. לחלקן, ככל הנראה, היה קונה ומחלק מתנות.

אחד מהזמרים החשודים, ארכיון (חדשות 2)

בינתיים, מי שמכונה "הזמר המפורסם", כבר ערך התייעצויות עם עורכי הדין רונן רוזנבלום, לשעבר קצין ביחידה ביאחב"ל המתמחה בעיקר בתיקים כלכליים, ובעורכת הדין מיטל דנינו, המתמחה בתיקים פליליים. עורכי הדין מסרו בתגובה: "איננו נוהגים להתייחס לשמות של לקוחות".

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

פירון על פרשת הזמרים והקטינות: "צריכים לעשות חשבון נפש"

בת 16 סיפרה לאמה: "הזמר ניסה לשכב איתי, לא רציתי"

מסתמן: המשטרה לא תגבש אישום נגד הזמר השני

פרשת הזמר: "עוברת השפלות בבי"ס"

אביו של הזמר המפורסם: "חיים כרגיל"

הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

הזמר הנוסף מדבר: "הכל בסדר"

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"