פירון לתלמידים החדשים: "זהו יום חג"

שר החינוך שי פירון שלח איגרת מיוחדת לתלמידים העולים מחר לכיתה א' וכתב: "אני מאחל לכם הצלחה רבה, מתפלל לשלומכם ומקווה שהימים הבאים יהיו מאושרים, מועילים, מלמדים ומכשירים לעתיד ראוי וטוב". הוא פנה גם להורים והבטיח: "מערכת החינוך עושה כל שביכולתה כדי להיות ראויה לילדים שלכם"

פותחים שנת לימודים חדשה (רויטרס)

שר החינוך שי פירון פרסם הערב (ב') איגרת לכבוד פתיחת שנת הלימודים מחר, שבה בירך את העולים לכיתה א'. "מחר בבוקר תצעדו - לראשונה - לבית הספר היסודי, זהו יום חג", כתב. "אני בטוח שאתם נרגשים. אולי תתקשו להירדם בלילה. אבל, ילדים אהובים שלנו, חשוב לי שתדעו שגם אנחנו לא נרדם, שגם אנחנו נרגשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שר החינוך ציין לחיוב את ההשקעה הרבה של המורים וכתב: "אנחנו יודעים איזה אוצר גדול אנו עומדים לקבל לאחריותנו ונעשה הכול, אבל הכול, כדי שהשנים הקרובות יעברו עליכם בטוב. מחר תפגשו במורים שלכם. הם קמים כל בוקר למענכם. הם יודעים שאתם העתיד שלנו".

פירון אף הפציר בתלמידים להית תלמידים טובים. "נהגו במורים בכבוד ראוי. השתדלו להקשיב, ללמוד, לשוחח, לשתף. תפגשו גם בחברים לכיתה. הם כמו אחים, בנים למשפחה. אל תוותרו על היחד, על הכבוד לחברים. אני מאחל לכם הצלחה רבה, מתפלל לשלומכם ומקווה שהימים הבאים יהיו מאושרים, מועילים, מלמדים ומכשירים לעתיד ראוי וטוב".

הוא גם פנה להורי הילדים והדגיש ש"מערכת החינוך עושה כל שביכולתה כדי להיות ראויה לילדים שלכם. הדרך ארוכה. אנו עושים לילות כימים כדי להוביל את מערכת החינוך שלנו לפסגות חדשות. יחד, נעשה ונצליח".

שנת הלימודים נפתחת - הסיקור המלא:

חוזרים לבתי הספר ולגנים: שנת הלימודים תשע"ד נפתחה

בגלל החיסון: תלמידים נשארו בבית

הפסקת עשר: איזה כריך הכי מומלץ?

איך נראה נפתלי בנט בכיתה א'?