פתרון בחינת הבגרות במתמטיקה

לא צריך לחכות לעיתון של מחר: הצעת פתרון הבגרות במתמטיקה מצוות המורים של ביה"ס "לחמן בגרות ופסיכומטרי" ממתינה לכם כבר עכשיו. מיוחד לגולשי חדשות 2 באינטרנט

פתרתם נכון? (חדשות 2)

אחרי ימים ולילות ארוכים של תרגילים באלגברה, בגיאומטריה ובטריגונומטריה הגיעה שעת האמת. יותר מ-200 אלף תלמידים ברחבי הארץ ניגשו לבחינת הבגרות המאיימת מכולן - הבחינה במתמטיקה. אז האם אפשר לנשום לרווחה ולחייך? כאן בחדשות 2 באינטרנט אנחנו מציגים בפניכם את הצעת פתרון הבגרות במתמטיקה מצוות המורים של ביה"ס "לחמן בגרות ופסיכומטרי".

פתרון שאלון 801 - 3 יח"ל

פתרון שאלון 802 - 3 יח"ל

פתרון שאלון 803 - 3 יח"ל

פתרון שאלון 804 - 4 יח"ל

פתרון שאלון 805 - 4 יח"ל

פתרון שאלון 806 - 5 יח"ל

פתרון שאלון 807 - 5 יח"ל

"למדתי בטירוף שבועיים - מבוקר עד לילה, רק בשביל שאדע שאני מוכן ובשביל להרגיע את עצמי שזה יעבור ויהיה בסדר", סיפר יובל כחלון, יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, לפני המבחן.

"כל מי שאני מכיר ושניגש גם לבגרויות השקיע בעיקר במתמטיקה בשבועות האחרונים", אמר כחלון. "חלק נעזרו במורים פרטיים. אני מכיר מורה פרטי שבמשך כל התקופה האחרונה היה מלא בשיעורים בכל יום מ-8 בבוקר ועד 8 בערב. זה מטורף".

"מדובר בהמון חומר, לא תמיד המורים מספיקים להסביר הכל ולא ממש יודעים למה לצפות ברגע האמת של הבחינה עצמה", הוסיף יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית. "תלמידים אפילו ערכו מרתונים ליליים ללימוד של המקצוע הזה. זה מראה על ההיסטריה שיש סביבו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למידע נוסף וייעוץ מקצועי - ביה"ס "לחמן בגרות ופסיכומטרי" http://www.lachman.co.il, לחמן בפייסבוק