המורה חשוד בהטרדה מינית - וממשיך ללמד

חשד להטרדה מינית בבית הספר, בתוך הכיתה: המטריד הוא מורה, התלמידה אמנם התלוננה באופן רשמי במשטרה, אבל האיש ממשיך ללמד כמעט כרגיל. הוא אמנם עבר ללמד את הכיתה המקבילה, אבל נשאר רכז השכבה של הנערה שהתלוננה נגדו וממשיך לראות אותה מדי יום

שבועיים חלפו מאז הגישה צעירה מכרמיאל תלונה נגד המחנך ורכז השכבה שלה, על הטרדה מינית, וזאת על רקע הודעות בעלות אופן מיני שנהג לשלוח לה בשעות הלילה. בבית הספר אמנם העבירו את המורה ללמד בכיתה המקבילה, אבל המורה עדיין מתפקד כרכז השכבה של הנערה וממשיך לראות אותה בבית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיפור הזה מתחיל בכרמיאל לפני שבועיים, תלמידה בת 15 מתלוננת באופן רשמי במשטרה ומספרת שהמחנך ורכז השכבה מטריד אותה בהודעות בשעות הלילה, בעלות גוון מיני. "עכשיו לילה ואני לא מפסיק לחשוב עלייך", הוא כותב לה לדוגמה באחת הפעמים. המורה מצדו לא הכחיש, אלא טען כי לא הייתה מאחורי ההודעות כוונה מינית, אלא רק ניסיון לבדוק מה שלומה.

במשטרה מתכוונים בכל זאת להגיש כתב אישום בגין הטרדה מינית וניסיון לבצע מעשים מגונים. בבית הספר ניסו להשתיק את המקרה וסיפרו לתלמידים שהמורה עובר ללמד בכיתה המקבילה כי היא כיתה בעייתית שזקוקה למחנך חזק.

ממשרד החינוך מסרו בתגובה: "מיד עם היוודע הדבר, הנחתה מנהלת מחוז צפון את רשת בתי הספר לנקוט בהליך משמעתי בהתאם לנהלים ובכפוף לשימוע. עד למיצוי ההליך הנחה מנהל בית הספר להעביר את המורה ללמד בכיתה אחרת".