חשד: בן של דיקן פרץ למחשב באוניברסיטה - וגנב מבחן

סטודנטים באחד מהמוסדות האקדמיים הנחשבים בארץ זועמים על מה שהם מגדירים "יחס מועדף" לבנו של אחד מראשי הפקולטות היוקרתיות, שהוציא מבחן ממחשבו של אחד מעוזרי ההוראה - וקיבל עונש קל, יחסית, "רק בשל הקרבה המשפחתית". "זה גרם למרמור ולתחושה מאוד לא טובה", סיפר אחד הסטודנטים

מבוכה בפקולטה לרפואה. ארכיון (חדשות 2)

מבוכה באחד מהמוסדות האקדמיים הנחשבים בישראל: בנו של דיקן בפקולטה לרפואה, המתחנך במוסד ולומד באותה הפקולטה שבה מרצה אביו  - חשוד כי פרץ למחשב של עוזר ההוראה וגנב ממנו מבחן לטובתו האישית - כך נודע לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות המעשה החמור, בו הודה הסטודנט, הוא יחזור על שנת הלימודים הנוכחית, זאת למרות שבאירועים דומים הודחו סטודנטים שביצעו עבירות דומות.

"לא הגיוני שבגלל שהוא הבן של הדיקן הוא יקבל יחס מועדף", זעמה אחת הסטודנטיות בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הוא צריך לקבל את אותו היחס שכל אחד אחר אמור לקבל", הוסיפה.

"הסיפור הושתק, זה גרם למרמור"

סטודנט אחר סיפר כי "הסיפור הושתק ועלה לדיון פומבי". הוא הוסיף כי "זה גרם למרמור ותחושה מאוד לא טובה בקרב הסטודנטים בפקולטה". כשנודע המקרה לאגודת הסטודנטים של הפקולטה, אנשיה דרשו הבהרות מסגן הדיקן, שהבטיח שהנושא יטופל. במקביל, מייל בנושא יצא לכלל התלמידים בפקולטה.

באוניברסיטה לא הכחישו את המקרה, ומסרו בתגובה כי "המזכיר האקדמי של האוניברסיטה, מתוקף תפקידו, פותח בהליך משמעת נגד סטודנטים, על פי המוגדר בתקנון האקדמי של האוניברסיטה. מאחר שמדובר בהליך משמעת חסוי, לא ניתן להתייחס לגופו של אדם".