באותו תיכון שבו הופשט מורה: תלמיד הפשיל מכנסיו בשיעור

הסערה בבית הספר בצפון נמשכת: תלמיד כיתה ט' מהתיכון שבו הופשט לאחרונה מורה בידי תלמיד אחר, נשאר רק בתחתוניו באמצע שיעור אנגלית. הוא הושעה מהלימודים לשלוה ימים. משרד החינוך: "בית הספר ממשיך לקיים שיחות הסברה בכיתות"

מבוכה בביה"ס בצפון (חדשות 2)

רק שבוע עבר מאז הסערה שפרצה בבית הספר התיכון "אורט-רוגוזין" במגדל העמק, כשמורה הופשט על ידי אחד מתלמידיו ושוב התרחש אירוע מביך בין כתלי המוסד החינוכי: במהלך שיעור אנגלית, הפשיל תלמיד כיתה ט' את מכנסיו לעיני המורה והתלמידים ונותר בתחתונים בלבד. הוא הושעה לשלושה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המורה שהייתה בכיתה לא הגישה תלונה למשטרה, למרות הצעתו של מנהל בית הספר שכבר למד מהמקרה הקודם והביקורת שנמתחה על תפקודו. טרם ידוע מה יהיה עתידו של התלמיד בבית הספר.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "מבדיקה שנערכה בנושא עולה, כי בעקבות הפשלת המכנסיים הושעה התלמיד מבית הספר למשך שלושה ימים. בית הספר ממשיך לקיים שיחות הסברה בכיתות. כי בית הספר יגלה אפס סובלנות כלפי מקרים שכאלה".

במקביל, במשרד החינוך פועלים כעת לשבץ את התלמיד שהוריד את מכנסי המורה שלו במוסד אחר. הוא נחקר במשטרה ואמר כי מדובר במעשה קונדס. "הייתי בחצר ולפתע ראיתי את המורה", אמר התלמיד בשיחה עם חדשות 2. "נגעתי בו מאחורה, רציתי לדבר איתו כדי שיסתובב. לא הייתה לי כוונה שיקרה מה שקרה".