הנער שהוריד מכנסי המורה: "מצטער"

יממה לאחר שנחשף דבר מעצרו של התלמיד החשוד כי השפיל את איש החינוך בבית הספר שבו הוא לומד, הוא הביע חרטה על שאירע. "הוא מורה מאוד אהוד עליי", אמר בשיחה עם חדשות 2. "לא הייתה לי כוונה רעה". האזינו לדבריו

תלמיד התיכון בן ה-15 שנחקר היום בחשד שהפשיט את המורה שלו בחצר בית הספר לעיני מאות תלמידים, נענש רק בעקבות התערבות משרד החינוך - למרות חומרה המעשה. היום, בשיחה עם חדשות 2, הוא הביע חרטה על שאירע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הייתי בחצר ולפתע ראיתי את המורה", אמר התלמיד בשיחה עם חדשות 2. "נגעתי בו מאחורה, רציתי לדבר איתו כדי שיסתובב. לא הייתה לי כוונה שיקרה מה שקרה".

התלמיד המשיך וסיפר: "אני מאוד אוהב אותו, אני לא יודע מה עבר לי בראש ברגע שנגעתי לו במכנסיים. זו לא הייתה הכוונה שלי, אני מצטער על מה שקרה ומיד התנצלתי בפניו גם אחרי המקרה".

לדברי התלמיד, לא היתה לו כוונה רעה במעשה."מדובר במורה אהוד עליי, יש בינינו יחסים טובים ואנחנו אפילו חברים", הוסיף.

גורמים בהנהלה: "התלמיד טעה בזיהוי"

המקרה, שעליו דווח לחדשות 2 באינטרנט באמצעות המייל האדום, התרחש ביום ד' האחרון, אולם עד שמקורבי המורה הפגוע לא פנו באופן ישיר למנהלת המחוז ד"ר אורנה שמחו, העניין לא טופל. למרות המקרה החריג שאירע במהלך אחת ההפסקות בבית הספר "אורט-רוגוזין" במגדל העמק ובקשתו של המורה מההנהלה להתערב, יום הלימודים נמשך כרגיל.

גורמים בהנהלת בית הספר יחד עם המפקח על החינוך טענו כי התלמיד התנצל והסביר שהתבלבל בין זהותו של המורה לזהות חברו, ולכן ביצע את המעשה. הם הסבירו כי אין להעניש את התלמיד מחשש שייפגע בעצמו. בעקבות החלטת הצוות החינוכי, הגיש המורה תלונה במשטרה נגד התלמיד בגין תקיפה מינית ללא כל גיבוי מצד בית הספר. משטרת מגדל העמק שטיפלה בנושא פתחה תיק, עיכבה את הנער לחקירה ושיחררה אותו בתנאים מגבילים.