בעקבות תחקיר חדשות 2: מבצע תרומות לתלמידים רעבים

תחקיר חדשות 2 על תלמידים שהוריהם לא יכולים לשלם ארוחה חמה במסגרת יום לימודים ארוך, ונאלצים לצפות בחבריהם שהוריהם כן שילמו סועדים, לא השאיר את הישראלים אדישים למצוקה הקשה. כעת נרתמים ליהיא גרינר, פיני גרשון, קובי אפללו ואחרים למבצע התרמה מיוחד: "10 לארוחת 10" שנועד לממן כריכים ופירות לילדים רעבים

בעקבות תחקיר חדשות 2 על תלמידים שנשארים רעבים, כיוון שהוריהם לא שילמו על ארוחות נוספות ביום לימודים ארוך, יצא ארגון החסד "יד עזרא ושולמית" במבצע התרמה מיוחד שנועד לספק ארוחה חמה לילדים: 10 לארוחת 10.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לצערנו, בכל שנה אנחנו מקבלים יותר ויותר פניות מבתי ספר, גורמי רווחה וגם ילדים המעידים על חבריהם לספסל הלימודים שמגיעים בלי אוכל לבית הספר", מספר שמעון פינטו סמנכ"ל העמותה. "יותר ויותר ילדים ישראלים מעבירים את ימיהם בתחושת רעב. תחושה מציקה, מעציבה, שמונעת מהם להתרכז בלימודים כמו חבריהם ופוגעת בהם נפשית וגופנית".

מבצע 10 לארוחת 10 (חדשות 2)
אל המבצע נרתמו גם שדרני הרדיו סלוצקי ודומינגז, ליהיא גרינר, אביהו שבת, קובי אפללו ,דון לני גבאי, פיני גרשון ואחרים. "הכסף שייאסף יאפשר לנו לחלק אלפי כריכים ופירות לאלפי ילדים בכל יום בבתי ספר בכל הארץ", מציינים ב"יד עזרא ושולמית".

על מנת לתרום 10 שקלים יש לשלוח את המספר 10 ל-9595.