הורה תקף מורה - הלימודים הושבתו

תלמידי חטיבת הביניים "השחר" בהוד השרון החלו ללמוד הבוקר ב-10:00. בארגון המורים העל יסודיים זועמים על כך שהורה תקף מורה, בגלל שהחרים את הסלולרי של בנו. יו"ר ארגון המורים: "ביטחונם של המורים אינו הפקר"

ארגון המורים העל יסודיים השבית הבוקר למשך שעתיים את הלימודים בחטיבת הביניים "השחר" שבהוד השרון, זאת בשל אלימות שננקטה כלפי מורה. "בית הספר אינו שטח הפקר", אמר יו"ר ארגון המורים רן ארז לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההחלטה על השבתת הלימודים התקבלה לאחר שבסוף השבוע דווח כי הורה לתלמיד בבית הספר תקף את אחד המורים לעיני תלמידיו. ההורה הוזמן לבית הספר לאחר שהטלפון הסלולרי של בנו הוחרם מאחר והשתמש בו במהלך השיעור. ההורה שהגיע למקום הקניט את המורה ולאחר מכן תקף אותו פיזית. לאחר מכן, פגש האב בן ה-47 במורה בדרכו לחדר המורים התנפל עליו ואף הכה אותו בחוזקה.

לקראת השעה 10 החלו התלמידים להגיע לבית הספר. לחדשות 2 באינטרנט סיפרו כי הופתעו מהמקרה. "מדובר מאירוע חריג שלא קרה בעבר בבית הספר", אמר אחד התלמידים שסיפר כי מיד לאחר המקרה ערכו שיחות עם כל התלמידים.

תלמידה בשכבה שבה קרה המקרה אמרה: "מדובר במורה שלא היו לו חיכוכים עם תלמידים. הוא נחמד מאוד".

בארגון המורים מיהרו להודיע על השבתת הלימודים בבית הספר במחאה על המקרה. "אין מילה שיכולה לבטא את עוצמת הזעזוע שלנו", אמר הבוקר רן ארז, יו"ר ארגון המורים. "לא נאפשר שביטחונם של המורים יופקר בצורה שכזאת", אמר.