תלמידים מצפת הגיעו לבגרות בג'יפ: "לא מוותרים"

הלימודים ביישובים רבים בצפון המושלג בוטלו, ובבית הספר הרב תחומי בצפת הכריזו על "מבצע אנטיגונה" להסעת תלמידים ברכבי שטח לבחינת הבגרות בספרות. "התכוננו קשה מאוד לבגרות ולא התכוונו לוותר על כל העבודה הקשה", סיפרה אחת התלמידות

"מבצע אנטיגונה" הושלם בהצלחה: תלמידי בית הספר הרב תחומי בצפת הגיעו היום (חמישי), במאמץ רב, לבית הספר על מנת להשתתף בבחינת הבגרות בספרות. התלמידים הובאו לבית הספר בג'יפים דרך הכבישים המושלגים, וציינו את המאורע כשהצטלמו עם הספר "אנטיגונה" - שנכלל בחומר הבחינה - על רקע הקרקע המושלגת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות השלג הכבד שירד באזור והביא לביטול הלימודים, בית הספר הרב תחומי ועיריית צפת יצאו במבצע משותף להפעלת מערך הסעות מיוחד לתלמידי העיר המתגוררים בחלקה הצפוני. בעזרת רכבי 4x4 זכו התלמידים לאיסוף מהבית ועד בית הספר לצורך הבחינה.

לא מוותרים על העבודה הקשה

אחת התלמידות סיפרה לחדשות 2 Online: "התכוננו קשה מאוד לבגרות ולא התכוונו לוותר על כל העבודה הקשה. אחרי שהיו ימי למידה מרוכזים הנהלת בית הספר הודיעה לנו שלא מוותרים על הבגרות".

"אנחנו מנצלים את כל מה שלמדנו ועושים את הכל כדי להגיע לבית הספר", הוסיפה התלמידה. מנהל בית הספר עופר זעפרני אמר כי הוא בטוח שכל התלמידים יצליחו בבחינה למרות הנסיבות, ושהממוצע הגבוה לא ייפגע.