תלמידי תיכון באשקלון הופתעו: המורה מלכת סאדו

בקדימון לקראת הפרק הבא בתוכנית השידוכים "סינגלס" של חברת הכבלים הוט, התגלתה מורה מאשקלון בתור מארחת במועדון סאדו. התלמידים בתגובה: "תמיד ידענו שיש בה משהו פראי"

המורה והמארחת. מתוך הפרומו לסדרה (מתוך אתר "הוט")

מורה מאשקלון שהשתתפה בתוכנית שידוכים בטלוויזיה התגלתה גם כמארחת במועדון סאדו בתל אביב. המורה בשנות ה-40 לחייה, שמלמדת בבית ספר תיכון בעיר, השתתפה בתוכנית השידוכים "סינגלס" המשודרת בחברת הכבלים "הוט", בה מגיעים זוגות לבליינד דייט מול המצלמות - בכל פעם באתר אטרקטיבי אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בפרק המדובר החליטה ההפקה להפגיש את הזוג במועדון סאדו בתל אביב, שם עובדת המורה מהדרום כמארחת. בקדימון התוכנית, המופיע באתר של "הוט" ובאתר החדשות המקומי של אשקלון, "אשקלונט", שם גם פורסמה הידיעה אודותיה לראשונה, מופיעה המורה בבגדים חשופים וצמודים, תוך שהיא מנחה את הזוג כיצד יש להכות בשוט, באיזה אופן יש ללקק רגליים ומלמדת אותם איך לבצע ריקוד פרובוקטיבי בכלוב ממתכת.

לאחר הצפייה בפרומו, מיהרו תלמידים של המורה שזיהו אותה, להעלות סטטוסים וציוצים לרשתות החברתיות שהכילו את החשיפה המרעישה - תרתי משמע. "מפתיע לגלות שהמורה הנחמדה היא מלכת סאדו", כתבו והוסיפו כי "תמיד ידעו שיש בה 'משהו פראי'".

המורה עוסקת בהוראה שנים רבות, אבל גם משמשת כמארחת במועדון הסאדו מזה זמן רב וביקשה מחבריה הקרובים לשמור על העניין בסוד. משנודע להנהלת בית הספר על המקרה, המורה הושעתה מיידית מתפקידה והמשך העסקתה במוסד החינוכי תישקל.

מקופרמן הפקות נמסר בתגובה: "משתתפי התוכנית מגיעים לתוכנית מרצונם החופשי, הצילום והשילוב בתוכנית נעשה בהסכמתם המלאה ומתוך הבנת המשמעויות הכרוכות בשידור התוכנית".