ראש העין: התלמידים השחיתו דירת מורתם

עשרה נערים מראש העין חשודים כי פרצו לדירת מורה מבית ספרם בזמן שזו בילתה עם בני משפחתה בחו"ל. על פי החשד הנערים השחיתו את דירתה, עשו את צרכיהם ברחבי הדירה ובחייבו את כרטיס האשראי באלפי שקלים. "כולנו בני טובים, לא עבריינים", טוען אחד הצעירים. בקרוב יוגשו נגדם כתבי אישום

שיא נוסף באלימות בני הנוער, אילוסטרציה (חדשות 2)

החופש הגדול נגמר אך אלימות בני הנוער לא יודעת שובע: עשרה תלמידי תיכון מראש העניין חשודים בפריצה לדירת אחת המורות בבית ספרם בזמן שזו בילתה עם משפחתה בחו"ל, כך מדווח העיתון "מעריב". על פי החשד הנערים השחיתו את דירתה של המורה, עשו את צרכיהם במכונת הכביסה, גנבו חפצים אישיים וחייבו את כרטיס האשראי של בעלי הבית באלפי שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד השכנים הבחין בנערים ההוללים נכנסים ויוצאים מדירת המורה ומיהר להזעיק את המשטרה. המורה המזועזעת שבה לביתה מספר ימים לאחר מכן ונחרדה לראות את מצב הדירה שהושחתה. "אני רוצה לראות כתבי אישום שמוגשים נגד הנערים, ורק אחר כך אחליט איך להגיב. מה שהם עשו בביתו חמור מאוד", אמרה המורה לעיתון "מעריב".

מפקד משטרת ראש העין, סנ"צ פרץ רצון, טוען כי מעשיהם של הנערים חמורים וכי ימליץ להגיש נגדם כתב אישום בקרוב. "הם ישלמו על מעשיהם החמורים, אסור שדבר כזה יעבור בשתיקה", הבהיר סנ"צ רצון.

אחד הנערים החשודים במעשים החמורים טען כי בנה של המורה נתן את המפתח לדירה לאחד מחבריו על מנת שיוציא את הכלב המשפחתי לטיול יומי. "נכון, הייתה שתייה, היה בלגן, כי הולם היו שיכורים, אבל כולם מצטערים על זה כי כולנו בני טובים לא עבריינים. זה סתם מעשה שטות של החופש הגדול", הסביר הצעיר.