רה"מ נתניהו בחדר המצב: "משקיעים סכומי עתק בחינוך"

לקראת פתיחת שנת הלימודים ביקר ראש הממשלה בחדר המצב של משרד החינוך. "יש הרבה חדשות טובות להורים בשנת הלימודים שנפתחת מחר", אמר נתניהו ובירך את התלמידים: "שנת לימודים מוצלחת ופוריה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיע הערב לביקור בחדר המצב של משרד החינוך וסקר את היערכות המשרד לקראת שנת הלימודים תשע"ג שתיפתח מחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו אמר במהלך הביקור: "יש הרבה חדשות טובות להורים בשנת הלימודים שנפתחת מחר - היא מתחילה בלי שביתות, היא מקזזת כמה ימים מהחופש הגדול, ויש בה בשורות רבות בתחום התשלומים, מחינוך חינם מגיל שלוש - חיסכון של 800 שקלים בכל חודש לכל ילד, דרך סבסוד טיולים, ועד להפחתת תשלומים משמעותית על ספרי לימוד".

"הממשלה שלנו משקיעה סכומי עתק בחינוך, למען עתיד טוב יותר. אני מבקש לאחל לתלמידים, להורים, למורים ולכל סגל החינוך שנת לימודים מוצלחת ופוריה", בירך ראש הממשלה.

במהלך הביקור שוחח ראש הממשלה עם שלישיית האחים יהונתן, רחל ודוד גוילי מאור עקיבא אשר עולים מחר לכתה א'. מוקדם יותר שוחח ראש הממשלה עם הילד מוישי שהוריו נרצחו בפיגוע בבית חב"ד במומבאי בשנת 2008. מוישי המתגורר כיום בישראל עם סבו וסבתו שמעון ויהודית, עולה מחר לכתה א'.