חדר מצב בי-ם: נערכים לחזרה לבי"ס

במשרד החינוך בירושלים נפתח חדר המצב לקראת פתיחת שנת הלימודים. שר החינוך גדעון סער יגיע גם הוא למקום כדי לפקח על הנעשה. מוקדם יותר אירח נשיא המדינה בביתו את התלמידים שיתחילו מחר את כיתה א'

נערכים לפתיחת שנת הלימודים: בפעם הראשונה לפני ה-1 בספטמבר יגיעו מחר, 27 באוגוסט יותר ממיליון וחצי תלמידים לבתי הספר עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ג. במשרד החינוך נפתח היום חדר מצב בניסיון לתת מענה לתלמידים, להורים ולמורים רגע לפני החזרה לכיתות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שר החינוך גדעון סער ומנכ"לית משרד החינוך דלית שטואבר יגיעו גם הם לחדר המצב בירושלים, כדי לעקוב אחר הנעשה. מנהלי מחוזות משרד החינוך פתחו גם הם חדרי מצב במחוזותיהם ועומדים בקשר רציף עם חדר המצב הראשי בבירה לצורך עדכונים, התייעצות וקבלת הנחיות באמצעות מערכת שיחות וידאו.

מחר, היום הראשון לשנת הלימודים החדשה, יפעל חדר המצב משעות הבוקר המוקדמות ויעקוב מקרוב אחר פתיחה מסודרת ותקינה של שנת הלימודים.

הכיתה עדיין ריקה, ארכיון (חדשות2)

מוקדם יותר אירחו נשיא המדינה שמעון פרס ושר החינוך בבית הנשיא בירושלים, תלמידים שצפויים להתחיל מחר את הלימודים בכיתה א'. הנשיא בירך את תלמידים הטריים ואיחל להם בהצלחה בתחילת דרכם בבתי הספר.