קורס לתלמידים: כך תהיו מקובלים

אחד הדברים שאולי הכי מטרידים את התלמידים, ולא פחות מכך את הוריהם – הוא המעמד החברתי שלהם בבית הספר. לקראת פתיחת שנת הלימודים, גילינו שיש קורס שמוצע לתלמידים, שעלול להשפיע על המידה שבה יהיו מקובלים בשנה הבאה

גיל ופז צוקרמן. השתתפו בקורס (חדשות 2)

בעידן שבו ההורים יעשו הכל לשפר את החיים של ילדיהם, הגיוני שחלק מהכסף יופנה לשיפור מצבם החברתי של הילדים. לעיתים הדחיפה מגיעה מההורים ולאו דווקא מהילדים וכך נולדה תעשייה שלמה סביב הקושי של ילדים בהתמודדות עם סיטואציות חברתיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גיל ופז צוקרמן הן תאומות שעולות לכיתה י' והגיעו לקורס הדרכה לכישורים חברתיים. "היה לי קשה יותר לנהל דיאלוג עם מישהי, שיצא רושם טוב ממני. עכשיו אני מצליחה יש לי יותר חברות, אני יוצאת ונהנית", סיפרה גיל.

"ילד שאין לו ביטחון עצמי בגלל שהוא לא טוב בכדורגל, אני אקח את הברייקדנס בו הוא טוב ואהפוך אותו לכוכב הבית ספר", מתארת בת שבע טל, מאמנת בני נוער, את השיטה שבה היא עובדת.

מפגש עם קואצ'ר ילדים יעלה בין 150 ל-350 שקלים כשההמלצה של אנשי המקצוע היא לקחת 10-12 שיעורים. במפגשים, יאתרו עם ילדיכם על נקודות החוזק שלהם, וימצאו יחד דרכים לשווק אותם. בנוסף, הילד יזכה לתרגל עמידה מול קהל - סיטואציה שנחשבת מלחיצה עבור רבים בגילאי העשרה.