ביטול הטיולים השנתיים: התלמידים מאיימים לשבות

מועצת התלמידים הארצית זועמת על עיצומי ארגון המורים, שבעטיים עלולים להתבטל הטיולים אחרי חנוכה. "אם לא יימצא פתרון - נשבית את הלימודים", כתבו בעצומה הקוראת בעיקר לבני נוער לחתום עליה

אילוסטרציה (AP)

התלמידים מוחים על עיצומי המורים, ומאיימים בשביתה משלהם: מועצת התלמידים והנוער הארצית שלחה הבוקר (שלישי) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בבקשה שיתערב במציאת פתרונות מול ארגון המורים, שפתח בעיצומים לפני כחודשיים. "אם לא יימצא פתרון עד ה-14 בינואר", הודיעו התלמידים, "נפתח בשביתה ולא נגיע ללימודים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

מועצת התלמידים פרסמה עצומה הקוראת בעיקר לבני הנוער לחתום עליה "אנחנו לא מוכנים לאפשר ש'ירכבו' עלינו", נכתב. "לא הגיוני שבכל פעם שארגון המורים הארצי רוצה להשיג דבר מה הוא מנצל את התלמידים, פוגע בנו ומחכה לתגובתנו". עם זאת, הוסיפו התלמידים כי מדבור ב"אמצעי האחרון שאנחנו לא רוצים להשתמש בו".

"העיצומים הללו פוגעים רק בנו", כתבו התלמידים במכתבם לראש הממשלה נתניהו. "אנחנו, נציגי הנוער, מרגישים שחסר את "המבוגר האחראי" שיידע להזיז את המערכות וחשים תסכול בעקבות המצב הנוכחי".

כתוצאה מהעיצומים, שאותם הוביל יו"ר הארגון רן ארז, המורים לא יוציאו טיולים אחרי חופשת חנוכה. ארגון המורים מוחה על הכוונה להשית אחריות פלילית על מורים במידה וילדים ייפגעו במהלך הפעילות.