חשד: בן 7 תקף מינית ילדים וילדות בצהרון בו היו

פרשה מינית מזעזעת מסעירה את אזור השרון, כשהחשוד המרכזי בתקיפות הוא ילד שרק לאחרונה חגג יום הולדת 7. על פי החשד, נהג הילד בתקופה האחרונה להביא חוברות פורנוגרפיות לצהרון ולגעת בעצמו, לעקוב אחר ילדות וילדים לחדרי השירותים ולבצע בהם מעשי אינוס, על פי החוק הפלילי לבגירים. הרשויות פתחו בחקירה

תקיפה מינית מזעזעת. אילוסטרציה (ShutterStock)

ילד בן 7 מאזור השרון פגע מינית בתקופה האחרונה במספר ילדות וילדים ששהו עמו בצהרון, כך חשפה הבוקר כתבת גלי צה"ל הדס שטייף. הפרשה המינית החמורה מסעירה בתקופה האחרונה את בית הספר בו לומד הילד, זאת נוכח גילו הצעיר של התוקף.

עובדת המעשים המזעזעים התגלתה לגורמי הרווחה רק לפני שבועיים, כשהוריה של ילדה בת 5, ששהתה עמו בצהרון, גילו ממנה על שעברה. הילדה סיפרה להם כי הילד נהג לתקוף אותה מינית, ואף לבצע מעשים מגונים בילדים אחרים בצהרון, הם לקחו אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא על מנת לבחון את מצבה הגופני - וזה התברר כתקין.

הביא חוברות פורנוגרפיות לצהרון

לדברי ההורים, סיפרה להם ילדתם, כי הילד נהג לעקוב אחרי ילדות וילדים בגן ולגעת בהם בכל הגוף, ובייחוד באיברי המין. הילדה בת ה-5 אף סיפרה כי בכמה מקרים עקב התוקף אחרי הילדות אל תא השירותים וביצע מהן מעשה הנחשב לאינוס על פי החוק הפלילי לבוגרים. אם לא די בכך, התברר כי הילד אף נהג להביא איתו לגן חוברות פורנוגרפיות ולגעת בעצמו באובססיביות.

כעת ממתינים במשטרה לממצאיה החקירה שמנהלת חוקרת הילדים שמונתה על ידי משרד הרווחה. היא תשאלה את הילד, שבשל גילו הצעיר, נמצא מתחת הגיל שבו אפשר להיחקר על ידי המשטרה. שאלה נוספת שצפויה לעלות כעת -היא היכן היו גורמי החינוך בצהרון באותה עת, מי שהיו אמורים להבחין במעשיו הקשים של הילד.

מהעירייה נמסר בתגובה לגלי צה"ל כי גויסו כל המערכות לטפל בפרשה הקשה. במקביל, החלו גורמי הרווחה לטפל גם במשפחתו של הילד התוקף וגם במשפחות הילדות והילדים הנפגעים. הילד עצמו, כמובן, הורחק בינתיים מהצהרון שבו אירעו האירועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת