המחאה החברתית: 150 מפגינים בת"א

פעילי המחאה החברתית ממשיכים לפקוד את רחובות תל אביב. כ-150 מפגינים התאגדו מול בניין העירייה במחאה על אלימות השוטרים בסוף השבוע האחרון. בין המוחים פוזרו שוטרים סמויים בלבוש אזרחי. המפגינים זועמים על החלטת ראש העיר להקים מאהל מחאה סמוך לתחנת רכבת מרכז - ולא בשדרות רוטשילד

הפגנות המחאה החברתית מתחדשות: כ-150 מפגינים הגיעו בשעות אחר הצהריים לכיכר רבין במחאה על אלימות המשטרה נגד פעילי המחאה בסוף השבוע האחרון.

המפגינים שהתאגדו מול בניין עיריית תל אביב, עורכים במקום מה שהם מכנים "הפגנת זעם" בתגובה על אלימות השוטרים במהלך הפגנת המחאה ביום שבת האחרון, וחלקם מעבירים ביקורת ישירה על ראש העיר רון חולדאי וגם על ההחלטה להציב מצלמות סמויות ברחבי העיר.

בין המפגינים שהגיעו למקום ניתן לראות מספר שוטרים סמויים בלבוש אזרחי. כוחות יס"מ ממוקמים כמה מאות מטרים מהמפגינים, בכוננות למנוע עימותים ותקריות אלימות.

מוקדם יותר אישר חולדאי הקמת מאהל מחאה חדש ליד רכבת מרכז, שיחליף את מאהל המחאה בשדרות רוטשילד. הפעילים מחו על ההחלטה, וטענו כי הצבת אוהלים בפאתי העיר משולה לגזר דין מוות למחאה. למרות הטענות הקימו הפעילים עשרה אוהלים במתחם החדש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת