רימון רסס הושלך לעבר בית רשמת ההוצאה לפועל

טעות בזיהוי או נקמה מצד עבריינים? אלמונים השליכו אמש רימון רסס לעבר ביתה של רשמת ההוצאה לפועל מירב אליהו, האחראית על תיקים באזור המרכז. אליהו שהתה בזמן האירוע בביתה יחד עם בני משפחתה אך למרבה המזל לא היו נפגעים. לאור חומרת האירוע, הקימו במשטרה צוות חקירה מיוחד. קצין בכיר: "זו חציית קו אדום"

חוצים קו אדום: רימון רסס הושלך אמש לעבר ביתה של רשמת ההוצאה לפועל באזור תל אביב מירב אליהו, האחראית על תיקים באזור המרכז ומקבילה בדרגתה לשופטת. לא היו נפגעים בתקרית, אולם בעקבות חומרת האירוע הוזעקו כוחות משטרה גדולים לאזור ופתחו בחקירה. עד כה לא נעצרו חשודים במעשה.

האירוע התרחש הלילה סמוך לשעה 23:00 בפתח תקווה, כשאלמונים השליכו רימון רסס לכיוון ביתה הפרטי של אליהו בו שהו כל בני משפחתה. אולם למרבה המזל - איש מהם לא נפגע. כוחות גדולים של המשטרה הוזעקו לזירת האירוע ופתחו בחקירה. על פי החשד הראשוני במשטרה, הרקע למעשה פלילי וקשור לעיסוקה של רשמת בית המשפט בתיקי ההוצאה לפועל.

במרחב שרון הקימו צוות חקירה מיוחד שכבר החל לאסוף ממצאים, לתשאל עדי ראייה ולסרוק את האזור, בין היתר בניסיון להביא תיעוד ממצלמות אבטחה באזור. קצין בכיר המעורה בחקירה אמר לחדשות 2 כי "אנחנו רואים את האירוע הזה בחומרה רבה. הרבה כיוונים נבדקים וייתכן שהמטרה הייתה מישהו אחר, אבל אין ספק שזוהי חציית קו אדום של עבריינים".

בעקבות השלכת הרימון, החליטו במערכת בתי המשפט שלא לקחת סיכון ולהצמיד אבטחה לרשמת אליהו.

בשנת 2004 נורה למוות השופט המחוזי עדי אזר מטווח קצר באקדח עם משתיק קול, בשעה שישב במכוניתו מחוץ לביתו שברמת השרון. בחקירה התברר כי הרצח הוזמן על ידי אסיר עולם שרצה לנקום במערכת המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת