חשד: תלמידים מהרצליה עישנו סמים במסע לפולין

בושה ישראלית? מורים בתיכון מהרצליה, הבחינו במהלך ביקור במחנות ההשמדה ובגטאות כי תלמידיהם נמצאים תחת השפעת סמים. עם שובם ארצה, עירבו מנהלי התיכון את המשטרה - שפתחה בחקירה. "חבל שכמה עשבים שוטים מבזים אותנו", אמרו בעירייה

למצולמים אין קשר לכתבה (חדשות 2)

המשטרה פתחה בחקירה נגד תלמידי תיכון מהרצליה, בחשד שרכשו ועישנו סמים במהלך המסע למחנות ההשמדה בפולין לפני שבועיים. כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

מהחקירה עולה כי התלמידים נפגשו במהלך המסע עם תלמידים פולנים, שסיפקו להם חשיש, אותו עישנו בלילה במלון. המורים שליוו את התלמידים זיהו כי הם תחת השפעת סמים, ועם שובה של המשלחת חזרה לישראל הוחלט יחד עם מנהלת בית הספר לערב את המשטרה. במסגרת הפרשה נחקרו מספר תלמידי שכבת י"א בתיכון, אך על פי ההערכות הם לא יועמדו לדין מפני שאם בוצעה העבירה - היא נעשתה בחו"ל.

במשטרה סירבו לפרט אודות המקרה. "מצער שהמשטרה בחרה לגרור לחקירה פלילית נערים נורמטיבים בשל חרושת שמועות", סיפר עו"ד אייל אוחיון המייצג את אחד הנערים.

בעיריית הרצליה אמרו כי הם רואים את המקרה בחומרה. "מדי שנה אנו מוציאים מאות תלמידים למסע בפולין כחלק משיאה של תכנית לימודים ענפה. חבל שעשבים שוטים מבזים את המפעל החשוב".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת