מאות חתמו על עצומה בעד הסמח"ט: "הצבא נכנע לתקשורת"

לצד הגינויים שספג סמח"ט הבקעה, שתועד מטיח את נשקו בפניו של פעיל שמאל, נשמעות קריאות רבות להחזיר אותו לתפקידו. מאות גולשים כבר חתמו על העצומה, תוך הצהרה שלא ישרתו במילואים עד שתבוטל ההחלטה להשעות אותו מתפקידו

סא"ל שלום אייזנר, ארכיון (יו טיוב)

הסרטון בו תועד סמח"ט הבקעה מכה פעיל שמאל ממשיך לעורר סערה: אחרי ההחלטה להשעות את סא"ל שלום אייזנר עד לסיום התחקיר בעניינו, נשמעים כעת קולות רבים התומכים בקצין הוותיק, ודורשים לבטל את ההחלטה. מאות גולשים כבר חתמו על עצומה שקוראת להחזיר את הקצין לתפקידו, תוך הצהרה כי לא ישרתו במילואים כל עוד סא"ל אייזנר מושעה.

יוזמי העצומה תוקפים הן את הפיקוד הצבאי שהורה להשעות את הסמח"ט והן את התקשורת, שהשפיעה לדבריהם על ההחלטה. "לא ייתכן שעל סמך סרטון ערוך ומבוים ידיחו סגן מפקד של חטיבה בצה"ל, לא ייתכן שידיחו מפקד בצה"ל שניות אחרי שהתקשורת יוצאת נגדו מבלי לברר לעומק את אופן קרות האירוע, לא ייתכן שפורעי חוק ומוסר אשר זורקים אבנים תוך כוונה לפגוע, בי ובמפקדיי, ינהיגו את הצבא שבו אני משרת, לא ייתכן שהצבא ייכנע לתקשורת עוינת ומגמתית שלא הציגה כהוא זה את האירועים שהתחוללו בטרם נראה החלק המבוים בסרטון", נכתב בעצומה.

העצומה מופנית לכלל האזרחים, בדגש על אלו שמבצעים שירות מילואים פעיל במחאה על מה שהם מכנים "רפיסותה של המערכת הצבאית כנגד גורמי התקשורת".

יוזמי העצומה אף מחדדים את קהל היעד שאליו הם מכוונים וכותבים: "אם שירות המילואים שלך מסתכם בכתיבת מאמרים בעיתון במחנה, ו/או אם שירות המילואים שלך מסתכם בדיבורים מגלי צה"ל- העצומה לא מיועדת לך!. העצומה מיועדת לכל מי שמשרת שירות מילואים פעיל, ורוצה להלחם על חייו ולא על חייהם של עיתונאים מטורפים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת