תלמיד תקף מורה, חשש לחיי העובר ברחמה

תלמיד בן 11 תקף את מורתו ההרה והכה אותה בבטנה, זאת לאחר שהמורה החליטה שלא להוציא אותו לסיור כיתתי מכיוון שנהג להתפרע. "לפני שהבנתי מה קורה הוא התנפל עליי באגרופים ובבעיטות, הייתי בהלם", סיפרה המורה. היא הובהלה לבית החולים שם נקבע כי הריונה נמצא בסיכון ממשי

"חרדה לשלום התינוק", אילוסטרציה (חדשות 2)

מקרה מזעזע נוסף של אלימות נגד מורים: מורה בהיריון מתקדם מבית ספר באזור מודיעין הותקפה על ידי תלמיד בן 11 משום שלא אפשרה לו לצאת לסיור כיתתי לאחר שנהג להתפרע. בעקבות התקיפה קיים חשש ממשי לחיי העובר ברחמה, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

המורה ת', הנמצאת בחודש השביעי להריונה העירה מספר פעמים לתלמיד הבעייתי לאחר שהפריע במהלך השיעור, לאחר שהמשיך במעשיו למרות ההזהרות החוזרות, הוחלט על ידי המורה ומנהל בית הספר שלא לשלוח את התלמיד לסיור כיתתי.

בתגובה המתין לה התלמיד בחדר המנהל הריק ביום למחרת. "ציפיתי להתנצלות ואפילו התכוונתי לחזיר אותו לסיור, אך לפני שהבנתי מה קורה הוא התנפל עליי באגרופים ובבעיטות, עמדתי כמו משותקת, הייתי בהלם", סיפרה המורה.

ת' הובהלה לבית החולים על ידי אנשי בית הספר, שם החליטו הרופאים כי הריונה נמצא בסיכון גבוה בעקבות התקיפה. "אני מאוד חרדה לשלום התינוק", אמרה המורה בדאגה.

אביו של הילד הוזמן על ידי יועצת בית הספר על מנת לקבל מכתב המודיע לו על השעיית בנו, כתגובה קרע האב לנגד עיניי היועצת את המכתב בזעם. "המקרה הזה ממחיש עד כמה אנחנו המורים חשופים והידיים שלנו כבולות בלי יכולת להגן על עצמנו", אמרה המורה הדואבת.

ממשרד החינוך נמסר כי המשרד רואה בחומרה את המקרה וכי התלמיד הורחק לצמיתות מבית הספר עד לבדיקה פדגוגית של נסיבות המקרה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת