מחר: תלמידי הדרום חוזרים ללמוד

לאחר שלושה ימים בהם רבבות תלמידים בדרום נשארו בבית בשל מטחי הרקטות הכבדים שנפלו באזור, החליטו ראשי הרשויות בדרום בשיתוף עם פיקוד העורף שמחר יתקיימו הלימודים כרגיל. השר להגנת העורף וילנאי: חוזרים לשגרה מלאה, זו הצלחה רבה של צה"ל וזה הצלחה חסרת תקדים"

שוב לומדים: בתום שיחה שערכו ראשי הרשויות של באר שבע, אשדוד, אשקלון וגן יבנה - הוחלט לקיים מחר לימודים בערי הדרום. ההחלטה התקבלה לאחר הערכת מצב עם מפקד פיקוד העורף אלוף אייל אייזנברג שהמליץ לחזור לשגרת חיים. הלימודים יתחדשו גם באוניברסיטת בן גוריון ובמכללות באזור הדרום.

התלמידים יחזרו מחר לבתי הספר לאחר ששלושה ימים הם היו בביתם וסבלו ממטחים כבדים של רקטות. מערכת החינוך בכל אותן רשויות תפעל החל ממחר באופן מלא. "אנחנו חוזרים לשגרה מלאה והיום זה היה שלב הבלימה - מחר נחזור להכל כרגיל", אמר השר להגנת העורף מתן וילנאי בריאיון לתכנית "שש".

"הג'יהאד מבין בדיוק מה קרה לו - פגענו במוביל טרור מרכזי שעשה את זה שבעבר והתכוון לעשות את זה עכשיו", הדגיש וילנאי. "פגענו בצד השני בפעילים שמשגרים רקטות בזמן השיגור בהיקף שהוא חסר תקדים - זו הצלחה רבה של צה"ל שכללה איסוף מודיעין ופגיעה של חיל האוויר". וילנאי סיכם ואמר כי "היו בודדים שלא היו צריכים להיפגש ואנו מצטערים על כך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק