צפו: חרדי תולש פרסומת "לא צנועה" מאוטובוס

נוסעי אוטובוס בקו 22 שנסע הבוקר בירושלים נדהמו כשלפתע, בעת עצירה, התנפל חרדי על הפרסומת לנעלי נשים שבצד האוטובוס והחל לקרוע חלקים שהיו לא צנועים לטעמו. הנהג פתח את הדלת והחל לצעוק לעברו, אך הוא כבר הספיק לברוח. בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט מתועד האירוע במלואו

הדרת הנשים בישראל שוברת שיאים חדשים: גבר חרדי שעבר בשעות הצהריים ליד אוטובוס בירושלים, הבחין שיש עליו פרסומת "לא צנועה", לטעמו, המציגה רגלי נשים חשופות.

מבלי לחשוב פעמיים, התנפל האיש על הפרסומת בזמן שהאוטובוס עמד ברמזור וקרע לחלוטין את החלק החשוף - כל זאת בזמן שהוא משוחח בטלפון כאילו מדובר באירוע שגרתי. המעשה עורר את זעמו של נהג האוטובוס בקו 22. הוא פתח את הדלת והחל לצעוק לעברו שיעזוב את השלט - אך החרדי כבר נעלם ונבלע בהמון.

"זה היה נראה לו שגרתי, הוא היה בטלפון כשהוא עשה את זה", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט דניאל בר-חן, תושב מעלה אדומים שנסע באוטובוס ממנו נתלשה הפרסומת. "החרדיות שהיו איתנו באוטובוס ביקשו מאיתנו לצלם את האירוע, הם אמרו לנו שזה מזעזע ושצריך לאשפז אנשים כאלה".

בר-חן הדגיש כי האוטובוס הוא לא מופרד ושבאותו זמן הוא היה סמוך לכיכר השבת, אזור חרדי בעיר. "כולם היו בהלם ובעצבים על המעשה, מעולם לא נתקלתי בדבר כזה", סיכם עד הראייה המזועזע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת