"לא יורקים על הנשים – יורקים בשביל עצמנו"

בכיר בפלג "תולדות אהרן" ניסה היום להסביר לעורך הדין המייצג את החשוד ביריקה על אישה בבית שמש, את המנהג הקיצוני. "לפעמים בן אדם עובר ורואה אישה לא מכבדת את עצמה. הוא לא רוצה לירוק עליה. הוא לפעמים מגיע, מבחינת שזה מגעיל אותו, ויורק בשביל עצמו. איכס, זה מגעיל אותו"

שידור הכתבה על הילדה נעמה מרגוליס ושגרת היריקות והקללות שהיא, ולא רק היא, חווה בעיר בית שמש, העלתה את הבעיה בה נתקלת אוכלוסיית העיר מפני הקהילה החרדית הקיצונית הקטנה.

הרב שמעון שישא, מבכירי פלג תולדות אהרן, העדה החרדית בירושלים, הסביר היום לעורך הדין יאיר נהוראי אשר מייצג את החשוד ביריקה על אישה, כי "מבחינה אידיאולוגית אסור לירוק".

עם זאת הוסיף שישא בשיחה שהתקיימה בין השניים בבית המשפט בירושלים עם שחרור החשוד לביתו בתנאים מגבילים, כי "רק לפעמים, בן אדם עובר ורואה, לפעמים, הוא רואה פעם שאישה לא מכבדת את עצמה. הוא לא רוצה לירוק עליה. הוא לפעמים מגיע, מבחינת שזה מגעיל אותו, הוא יורק בשביל עצמו. כאילו לעצמו, איכס, זה מגעיל אותו".

אמה של נעמה: "אני בטוחה שהם כבר ראו מי אני"

בינתיים, בבית משפחת מרגוליס מורגשת הערב היטב החשיפה הרבה. נעמה עצמה אמרה לחדשות 2 כי ההתעניינות הרבה "עושה לי טוב".

אמה הדסה אמרה: "אני מרגישה מהשכנים, אנשים מכל הארץ מתקשרים לחזק אותנו. בהתחלה אני לא חששתי, אבל אנחנו רואים למה הם מסוגלים ועכשיו כל רעש שבא מבחוץ מקפיץ אותי. כי אני בטוחה שהם כבר ראו מי אני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת