צפו: אחרי קניון רמת אביב - דורשים צדק חברתי גם באשדוד

פעילים פשטו על התחנה המרכזית ועל קניון סי-מול באשדוד וערכו מפגן מחאה. חלק מן המבלים בקניון הצטרפו לקריאות המוכרות "העם דורש צדק חברתי" ו"הון, שלטון עולם תחתון‎". מאבטחי הקניונים ליוו את המפגינים מחוץ לשני המתחמים לאחר כרבע שעה‎. יוזמי המחאות האחרונות בתוך הקניונים מבטיחים פעולות נוספות בהמשך

הפגנה בקניון סי מול באשדוד (חדשות 2)
אחרי המחאות בקניון עזריאלי ובקניון רמת-אביב פעילים פשטו אמש גם על התחנה המרכזית וקניון סי-מול באשדוד‎. הפעילים ערכו מפגן מחאה מלווה בקריאות המוכרות "העם דורש צדק חברתי" וכן "הון, שלטון עולם תחתון‎". מאבטחי הקניונים ליוו את המפגינים מחוץ לשני המתחמים לאחר כרבע שעה‎.

המפגינים החזיקו שלטים עם כיתוב "השוק חופשי, אנחנו עבדים" וכן גם "‎"We are the 99% שיובא ממחאת וול סטריט בארצות הברית. חלק מן המבקרים בקניון הצטרפו לקריאות המפגינים שהדהדו ברחבי מרכז הקניות‎.

 

ככל הנראה הפעולות השונות ברחבי הארץ מתואמות באמצעות הרשתות החברתיות ובהמשך צפויות פעולות דומות במרכזי קניות גדולים נוספים. ורוניקה ויגדורצ'יק, יוזמת המהלך באשדוד סיפרה כי "המחאה בתוך הקניונים, היא המשך של המחאה בקיץ בשינוי צורה‎, בקרוב יגיעו יוזמות נוספות‎".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת