בן 16 ניסה להוציא נעץ - ואיבד ראייתו

נער מצפת שבסך הכל רצה לממן לעצמו את לימודי הנהיגה - איבד את הראייה באחת מעיניו. עכשיו, הוא תובע את בית הספר "עמל" בצפת בו הוא לומד, והועסק בקיץ בעבודות שיפוצים. "החלום שלי היה להיות בגולני", אמר הנער שהגיש תביעה בסך 4 מיליוני שקלים נגד בית הספר

תובע את בית הספר על רשלנות, אילוסטרציה (חדשות 2)

יואב (שם בדוי) עבד במהלך חופשת הקיץ האחרונה בחברת שיפוצים שביצעה עבודות בבית ספרו שבצפת. העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר, כי באחרונה הגיש יואב תביעה לבית המשפט המחוזי בצפת תביעה נגד בית הספר והחברה המעסיקה בסך ארבעה מיליוני שקלים, לאחר שאיבד את הראייה במהלך שליפת נעץ מבמה עם מברג.

במהלך הפעולה, פגע המברג בעוצמה בעינו, ובשל כך איבד יואב את הראייה בעין שמאל. "החלום שלי היה ללכת לגולני, עכשיו לא בטוח בכלל שאוכל לנהוג", סיפר הנער שקיווה כי באמצעות עבודות השיפוצים יוכל לממן לעצמו את לימודי הנהיגה. "אני כבר לא עושה ספורט כמו פעם וחיי השתנו מהקצה לקצה", הוסיף יואב.

עו"ד אלירן סופר, שהגיש את התביעה בשם הנער, הוסיף כי באבחנה רפואית שעבר, התגלה כי יואב סובל גם מנדודי שינה, בידוד חברתי וממצוקה נפשית. "מדובר כאן במקרה חמור של רשלנות מצד חברת התחזוקה ומצד בית הספר שהפקירו את שלומו, ביטחונו ובטיחותו", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת