בר רפאלי: "אני מוכנה להיות אימא"

הדוגמנית הישראלית המצליחה בעולם, הצליחה לגרום לחברת בשמים עולמית גדולה לעשות את ההשקה שלה כאן בת"א. רגע השיא בקריירה הבינלאומית שלה מגיע דווקא אחרי הפרידה המתוקשרת מדי קפריו, אבל רפאלי עסוקה כעת בדברים אחרים. לדבריה, היא מוכנה כבר עכשיו להיות אימא ושחשוב לה יותר מכל לייצג את ישראל בכבוד

לא הכל מוצלח בחיים של בר רפאלי, למרות שהתגייסה לא מזמן למאמץ הלאומי לבחירת ים המלח כאחד משבעת פלאי עולם, והפיצה הבשורה בין 90 אלף האנשים העוקבים אחריה בטוויטר, האתר בכל זאת נשאר מחוץ לרשימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אבל תחושת השליחות של בר לא מסתיימת בים המלח. ההתרגשות אמש נבעה מהבחירה של בר כפרזנטורית של חברת אסקדה העולמית בשלוש השנים הקרובות, רגע השיא בקריירה הבינלאומית הארוכה שלה. וההשקה נעשתה דווקא בתל-אביב. "זה הולך יד ביד העובדה שאני מישראל והעובדה שאני מצליחה בעולם ואני תמיד משתדלת להתגאות בזה ולהביא אנשים לארץ", היא מסבירה.

במפגשיה התכופים ברחבי העולם בר מקפידה לתקן מחשבה אחת מוטעית וקבועה שקיימת אצל כל מי שלא ביקר בארץ. "מפחדים לבוא לפה. פשוט מפחדים, חושבים שאנחנו כל היום סביב התרעות של פיגועים, שאין אנשים ברחובות, לאנשים אין מושג שהישראלים מבלים ובים וחוגגים", היא אומרת בצער. "אני לא חושבת שאנשים יאהבו את ישראל אם אני אתקן אותם על המרמרה, זה יגיע מזה שאנשים יבינו שזה מקום חופשי וליברלי".

ההישג הגדול בקריירה של רפאלי מגיע דווקא אחרי הפרידה המתוקשרת שלה מליאונרדו די קפריו. בעולם השואו-ביזנס האכזרי המניות שלה היו אמורות להיות בצניחה, אבל היא מסבירה שאין קשר בין הדברים. "כל שנה, בלי קשר למי אני יוצאת איתו, אני מצליחה יותר ויותר ואני מאד גאה, והשנה הצלחתי יותר", היא מודה.

דבר אחד בכל זאת בוער ברפאלי בת ה-26 שמסתובבת ללא בן זוג. למרות זאת היא מצהירה שהיא מוכנה להיות אימא, גם עכשיו. וכמה ילדים היא רוצה? "שניים וחצי בעוד עשר שנים". יש מתנדבים?