האמרגן שמרגול סחטה: "היא זמרת מהממת"

מנהלה לשעבר של הזמרת שהורשעה בסחיטה ובאיומים עליו, לא מעונין להתייחס לפרשה שהסעירה את תעשיית הבידור. בדברים שאמר בכנס אילת, ביקש אסף אטדגי לדבר רק על מוזיקה וטען שהפרשה לא תשפיע על הזמר המזרחי. ומה טיב יחסיו עם מרגול? לא תאמינו איזה שיר מתנגן לו בטלפון הנייד כשמתקשרים אליו

אטדגי בכנס אילת, היום (חדשות 2)

אסף אטדגי, אמרגנה לשעבר של הזמרת מרגלית צנעני, לא נוטר טינה: למרות שהזמרת הורשעה והודתה בכך שאיימה עליו וסחטה אותו, הוא ממשיך וטוען שהיא זמרת מהממת. במסגרת כנס אילת, אותו אנו מעבירים בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט, אמר אטדגי כי הפרשה לא תשפיע כלל על המוזיקה המזרחית. בנוגע ליחסים של האמרגן עם הזמרת - זה כבר סיפור אחר.

מנחה הפאנל מנחם הורוביץ פנה לאטדגי והתפלא איך יתכן שכשמתקשרים אליו שומעים בזמן ההמתנה את שירה של מרגול "שמור אותי מאוהביי". "חשבתי שטעיתי במספר", אמר הורוביץ לאטדגי. "זה נראה לי מוזר שמרגול מתנגנת אצלך. אומרים שהיא סחטה אותך ואפילו הגיעה לעסקת טיעון".

אטדגי מצדו סירב להתייחס אבל אמר "היא זמרת מהממת וטובה ויש לי רינגטונים מתחלפים. אם תוציא שיר טוב אני אשים את שלך".

כשניסה לקבל ממנו תגובה לאיומים מצד מרגול, ענה אטדגי "אנחנו לא נדבר על זה. רק על מוזיקה. המוזיקה של מרגול מהממת. אני מכיר את השיר האחרון שהיא הוציאה אבל אין לי קשר אליו".

בהמשך התייחס שדרן הרדיו אליקו למקרה ואמר "מקרה מרגול הוא מקרה פרטני שלא משליך על זמרים כאלה ואחרים בתעשייה", אמר. הוא אף ניסה להתבדח במהלך הפאנל וביקש מאטדגי לספר על הדואט שהוא מתכנן עם הזמרת מרגול, אבל אטדגי הבהיר: "לא יהיה דואט".

"תמיד קל לחפש לאיזו סטיגמה או תבנית צריך להכניס את זה. אגלה לך סוד - אם מרגול תפתח קיסריה יבואו 2,500 איש וימחאו לה כפיים", הוסיף אליקו. "בסופו של דבר, הקהל ימשיך לאהוב את הזמרים והזמרות. אני למשל, כן אנגן את שיריה ברדיו. היא קיבלה את מה שהיא צריכה לקבל ותשלם על דבריה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק