כך הוריד "טנצר המניאק" 65 ק"ג

השחקן גדי רבינוביץ' המוכר לכולנו כ"טנצר המניאק" מהתכנית "שמש", החליט שנמאס לו מהמשקל העודף והשיל ממשקלו 65 ק"ג. בריאיון מיוחד לעודד בן-עמי הוא מספר על הניתוח לקיצור הקיבה, על הדיאטה המיוחדת שעבר ומסכם: "רוב חיי סבבו סביב האוכל"

סביר להניח שאם תתקלו בו היום ברחוב, לא תזהו אותו - אבל כך נראה השחקן גדי רבינוביץ', המוכר לכולנו בזכות הופעתו האלמותית כ"טנצר המניאק" בסדרה "שמש". רבינוביץ', שהיה בשיאו במשקל של 171 ק"ג, השיל כמות בלתי נתפסת של 65 ק"ג.

בריאיון לעודד בן עמי, מספר "טנצר" כי האהבה לאוכל היא שגרמה לו להגיע למשקל הגבוה. "חיי סבבו סביב נושא האוכל, פרנסתי לא מעט מסעדות בצורה מאוד יפה". בעקבות הלוויה שבה השתתף ובמהלכה התקשה ללכת, עלו בו תהיות לגבי ההלוויה העתידית שלו. בשלב הזה החליט רבינוביץ' כי הוא לא מעוניין שחבריו ואוהביו יישאו אותו יום אחד כך - במשקלו הכבד.

"התחלתי לחשוב מה עושים, ואז גיליתי את ניתוח השרוול, בו מורידים מהקיבה 80 אחוזים ויוצרים קיבה של ילד", סיפר רבינוביץ' והוסיף: "היום אני משתדל לאכול מנות קטנות, אם אני יוצא למסעדה אני אוכל מנה אחת יחד עם רעייתי".

הניתוח המוצלח שעבר והמשקל הרב שהשיל לא מאפשרים לו לנוח על זרי הדפנה, ורבינוביץ' מעוניין להשיל עוד 8 ק"ג ממשקלו. לשם כך הוא מתמיד בפעילות ספורטיבית במשך כל ימות השבוע. לגבי חזרה אפשרית למסך הטלוויזיה, אמר רבינוביץ' כי כעת ייתכן ונוכל לצפות בו מעתה בתפקידים חדשים ומאתגרים יותר: "אולי אני אקבל תפקיד של מאהב מעכשיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת