השיר החדש של מרגול בהשמעת בכורה

הזמרת מרגלית צנעני חוזרת לעשות את מה שהיא אוהבת יותר מכל: לשיר. "ילד", כך נקרא השיר החדש המופיע כאן בהשמעת בכורה. "ילד" עוסק בקשר בן אם לבנה. יונתן ריגר כתבנו דיבר הערב לראשונה מאז פרוץ הפרשה עם בנה של מרגול, אסף לביא צנעני, ושמע ממנו על השיר החדש - ועל הקשר לפרשת הסחיטה באיומים

@001@"ילד, אל תבכה, קח אוויר, תנגב ת'דמעות, אמא כאן בשבילך, רק איתך, היא אוהבת אותך". למרות שמרגלית צנעני לא כתבה את המילים לשיר "ילד", היא מספרת שמיד כשהיא קראה את הטקסט היא התחברה אליו באופן הכי עמוק ואישי. השיר, המדבר על קשר חזק בין אם לבנה, הוקלט לפני פרוץ הפרשה, שבה גם נעצר ושוחרר אחרי כמה ימים, בנה של מרגול, אסף לביא.

"אם אתה מחפש סנטימנטים בשיר הזה, אתה לא תמצא, כי השיר הזה נכתב והופק הרבה הרבה הרבה לפני כל הפרשה הזאת", אמר היום אסף צנעני, בנה של מרגול, בשיחה עם חדשות 2. "הוא מדבר על קשר בין אמא לבן, אבל כל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רוצה".

"ברור שאני מרגיש שהיא שרה אליי", מדגיש אסף, "אני גם מרגיש איזה משהו אבל זה לא נכתב והופק ונוצר בשביל המטרה הזאת".

בשבועיים הקרובים יצטלם קליפ לשיר החדש. מרגול, שנמצאת במעצר בית, יכולה לצאת מביתה שלוש פעמים בשבוע לשלוש שעות בכל פעם. בנה אסף, שמפיק את הקליפ,  עוד לא בטוח שהיא תיקח בו חלק. "אמא שלי, אם היא תשתתף, היא תשתתף ממש בקטנה", הוא אומר. "אם היא תהיה זה יהיה ממש בכמה שוטים קלים".

"ואיך היא מרגישה?", שאלנו, ואסף השיב: "תשאל אותה. אני לא יודע. אני הבן שלה אבל אני לא הדובר שלה". בזמן שמרגול ממתינה למשפטה שייפתח בעוד קצת יותר מחודשיים, יש לה הרבה זמן להמשיך ולאסוף שירים להשלמת האלבום החדש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת