כך נראית בר מצווה ב-1.5 מיליון שקלים

פיות עפות באוויר, קוסמים וילד אחד מעופף על מטאטא - לא מדובר בסצנה מתוך הסרט האחרון של הארי פוטר, אלא במסיבת בר מצווה כאן בישראל. הסיבה: הסבתא של חתן השמחה היא אשת העסקים המיליונרית ירדנה עובדיה, שהביאה בין היתר את אייל גולן, ג'ולייטה וגם הטיסה לכאן את אנריקה מסיאס

מי שהזדמן אתמול בלילה במקרה לנמל תל-אביב יכול היה לחשוב שצעד בטעות אל תוך סט הוליוודי.

שתי קרני לייזר פילחו את שמי הנמל, צריחים הוקמו בכניסה והאנגר 11 הפך ללילה אחד ל'הוגוורטס', בית הספר לקוסמים של הארי פוטר. אלו הם הסטנדרטים - כשמדובר בחגיגת בר המצווה של לידור, נכדה של אשת העסקים והמיליונרית ירדנה עובדיה.

לא פחות מ-1,200 אורחים הוזמנו, חלקם הוטסו במיוחד מאפריקה ומלונדון, עשרות מלצרים ואנשי הפקה ניצחו על החגיגה. המתחם כולו הפך לאולם נשפים מפואר, מהתקרה ירדו עשרות נברשות שהאירו את שולחנות האוכל הארוכים ובשיא הערב, חתן השמחה הפך גם הוא לקוסם ונראה טס על מטאטא באוויר.

בחלק האמנותי: אייל גולן, עומר אדם ואנריקה מסיאס

ואם כל זה לא הספיק לאורחים, התכנית האמנותית כללה זמרים מהשורה הראשונה בארץ: בזה אחר זה עלו לבמה אייל גולן, משה פרץ ועומר אדם. אבל אל דאגה, גם האורחים המבוגרים זכו להופעה פרטית של אחד מכוכבי העבר הגדולים - הזמר אנריקה מסיאס, שהגיע ארצה במיוחד לכבוד האירוע.

ומה בנוגע לסכומים שהושקעו באירוע הנוצץ שנמשך עד ארבע וחצי לפנות בוקר? את זה, לפחות בינתיים, משפחת עובדיה מסרבת לפרסם. גורמים בענף מעריכים שעלות הפקה שכזאת עומדת על לא פחות ממיליון וחצי שקלים.

זהו לא האירוע הגדול הראשון מבית היוצר של ירדנה עובדיה. לפני קצת יותר משנה היא חיתנה את בתה באירוע שעלותו מוערכת בכ-7 מיליון שקלים. אתמול היא שברה שיא נוסף - אירוע בר מצווה גדול, יקר ומפואר יותר ממה שראינו כאן עד עכשיו. מה שבטוח - את ה"בר מצווש" הזאת, הצ'קים כנראה לא יכסו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת