צפו: דפני ליף רואה את החיקוי שלה

יוזמת המחאה החברתית הייתה עסוקה אתמול בעצרת בעפולה, ורק הערב היא התפנתה לראות את החיקוי שעשו לה אמש ב"ארץ נהדרת". איך היא הגיבה?

אמש דפני ליף הייתה עסוקה בהפגנות בפריפריה. ליף השתתפה בעצרת בעפולה, לשם הגיעו כ-8,000 מפגינים. לליף לא היה זמן לצפות בחיקוי לו זכתה בתכנית "ארץ נהדרת". הערב בתכנית "שש" עם עודד בן עמי – היא צפתה בחיקוי שלה בפעם הראשונה.

את ליף גילמה השחקנית ליאת הרלב, המשחקת גם בסדרה "רמזור" המשודרת בערוץ 2. "אנחנו לא בתחרות" השיבה ליף בחיוך, על מי עושה אותה טוב יותר.

"אף אחד לא מגויס למאבק, ההצטרפות היא ספונטנית", אמרה ליף וסיכמה את החיקוי שלה: "זה מצחיק".

אמש: סולחה בין מרגול ל"צפונבון"

מפגש פסגה נערך אתמול בין מרגלית צנעני ורגב קונטס, ממארגני המחאה החברתית ששוטפת את ישראל כבר חודש.

"ניגש אלי הצפונבון הזה", אמרה מרגול והוסיפה: "אני אמרתי זה הרגב הזה מהטלוויזיה, הוא רוצה לעשות סליחה היסטורית". קונטס מצדו כרע ברך בפני מרגול ואמר: "האגו שלנו לא מוליך אותנו, אלא הרצון להאבק ביחד".

מוקדם יותר אתמול הופיעה מרגול בעצרת המרכזית בבאר שבע מול אלפי מפגינים. מרגול, ששרה את "עוד יהיה לי" ואת "עץ ירוק מפלסטיק". חלק מהנוכחים בקהל לא קיבלו את התנצלותה של מרגול וקראו לה קריאות בוז רמות במהלך הופעתה ובסיומה.

מוקדם יותר הערב הגיבה מרגול לסערה שיצרה ואמרה: "שום דבר לא השתנה. אנחנו לא האלפיון העליון. מתחתי ביקורת על מארגני המחאה. אני באה מאהבה ואני לא רוצה לדוש בזה עוד ועוד. באר שבע זה לא פריפריה. זו עיר ואם מהממת ביופיה ובגודלה, יש שכונות יותר אמידות".

"אני לא פוליטיקאית. אמרתי משהו שכואב לי מאוד. עשיתי טיזינג כמו שאני עושה לילד שלי. אנחנו בכינו, לא שעיתם לנו, אז צריך לשחוט אותי? כדי לסתום את הפה שלי צריך לירות לי בראש", דבריה.

בתכניתה בערוץ 24 היא אמרה: "אני לא קונה את המחאה הזאת ויש לי אפילו שמחה לאיד. זו מחאה של 'צפונבונים' שפעם קראו לי ולחברי משכבר הימים 'מזרחיים בכיינים' על זה שטענו את אותם דברים שהם טוענים היום. הנה לכם סטארט אפ חדש, אתה עובד ועובד ואין לך מספיק בשביל לקנות דירה".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת