מרגול הופיעה - הקהל שרק בוז

הזמרת שיצרה סערה עם דבריה נגד המחאה לפני כשבועיים התנצלה - והגיעה להופיע מול 27 אלף מפגינים בבאר שבע. הקהל לא קיבל את ההתנצלות וקרא לעברה קריאות בוז

מרגלית צנעני, או "מרגול" כפי שהיא מכונה, התבטאה לפני כשלושה שבועות באופן בוטה נגד מחאת האוהלים ומארגניה.

הערב, לאחר הסערה שחוללו דבריה, הגיעה מרגול להופיע בעצרת המרכזית בבאר שבע מול אלפי מפגינים. מרגול, ששרה את "עוד יהיה לי" ואת "עץ ירוק מפלסטיק". חלק מהנוכחים בקהל לא קיבלו את התנצלותה של מרגול וקראו לה קריאות בוז רמות במהלך הופעתה ובסיומה.

מוקדם יותר הערב הגיבה מרגול לסערה שיצרה ואמרה: "שום דבר לא השתנה. אנחנו לא האלפיון העליון. מתחתי ביקורת על מארגני המחאה. אני באה מאהבה ואני לא רוצה לדוש בזה עוד ועוד. באר שבע זה לא פריפריה. זו עיר ואם מהממת ביופיה ובגודלה, יש שכונות יותר אמידות".

"אני לא פוליטיקאית. אמרתי משהו שכואב לי מאוד. עשיתי טיזינג כמו שאני עושה לילד שלי. אנחנו בכינו, לא שעיתם לנו, אז צריך לשחוט אותי? כדי לסתום את הפה שלי צריך לירות לי בראש", דבריה.

בתכניתה בערוץ 24 היא אמרה: "אני לא קונה את המחאה הזאת ויש לי אפילו שמחה לאיד. זו מחאה של 'צפונבונים' שפעם קראו לי ולחברי משכבר הימים 'מזרחיים בכיינים' על זה שטענו את אותם דברים שהם טוענים היום. הנה לכם סטארט אפ חדש, אתה עובד ועובד ואין לך מספיק בשביל לקנות דירה".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת