כמה שווה להיות זוכה "כוכב נולד"?

בזמן שהאלפים הפגינו אמש בתל אביב, כמעט חצי מדינה ראתה אתמול את חגית יאסו זוכה בגמר העונה התשיעית של כוכב נולד. אנחנו רוצים לברר – כמה שווה הזכייה הזו לכיס?

כמה שווה להיות כוכב נולד? נינט היא הכוכבת הנולדת הראשונה, היא שהגיעה לשיא ההכנסות לאחר הזכייה בתכנית הריאליטי.

טייב מכרה 60 אלף עותקים משני אלבומים והרוויחה מאות אלפי דולרים מסדרות הטלוויזיה בהן השתתפה. הקרחת שעשתה במסגרת הפרסומת לפלאפון שברה את שיא ההכנסות עד כה שהעניקה החברה - כ-400 אלף דולר.

אחריה הזוכים קצת פחות מצליחים אבל עדיין מרוויחים. רוני דלומי מצליחה בקרב הקהל הצעיר, והראל מויאל שמכר 20 אלף עותקים מאלבומו והגיע לאלבום זהב.

אך לא כל הזוכים מצליחים להגיע לאותה רמה של הכנסה - הכוכבים הנולדים דיאנה גולבי, בועז מעודה וישראל בר-און או שלא הוציאו אלבומים או שהוציאו אלבומים שלא הצליחו בכלל. יהודה סעדו המנצח בעונה השלישית הוציא אלבום ומכר רק אלפי עותקים בודדים.

עומר אדם הגיע לאלבום פלטינה

דוד לביא, שהגיע אמש רק למקום השני צריך דווקא להיות מאושר. הסטטיסטיקה מדברת על כך שדווקא המתמודדים שמגיעים למקום השני מצליחים יותר מאלו שמגיעים למקום הראשון.

הראל סקעת הפסיד להראל מויאל, אבל הרוויח מאות אלפי דולרים מהופעות שונות. סקעת הגיע ל-300 הופעות אחרי האלבום הקודם שלו, ומכר יותר מ-70 אלף עותקים בשני האלבומים שהוציא. שירי מימון הגיעה לאלבום זהב באלבום הראשון שהוציאה, הרוויחה מאות אלפי דולרים והגיעה להופיע בקיסריה.

ליבי רן הפך לפרזנטור ולשחקן, ומרינה מקסמיליאן בלומין היא שחקנית וזמרת מצליחה. עידן עמדי שבר את שיא ההשמעות ברדיו. עומר אדם שהודח במהלך התכנית, היום ממלא את קיסריה, מרוויח אלפי דולרים לערב בהופעות והגיע לאלבום פלטינה, והוא רק עכשיו סיים את הבגרויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת