מהו סוד הקסם של ליאור סושרד?

בשבוע שעבר הגיע ליאור סושרד להתארח בפעם השנייה בתכנית של ג'יי לנו, הישג שבדרך כלל שמור רק לכוכבים הוליוודיים. הוא עושה הון בהופעות בעולם, לו ולסיינפלד יש אותו סוכן, הוצאות ספרים מחזרות אחריו, ויש רק מקום אחד שבו לא ממש מפרגנים להצלחה שלו - ישראל כמובן

ליאור סושרד, אמן על חושי כהגדרתו, הפך במהירות הבזק לכוכב בינלאומי, ואנחנו לא שמנו לב. לאחר שני ביקורים בתכנית המצליחה של ג'יי לנו והופעות מסביב לעולם הוא מתוודה: "אני רק רוצה לעשות טוב על הלב".

מי שהעז להסתבך על הבמה עם מרגלית צנעני הסתמן די מהר כאחד המועמדים לגמר בתכנית "היורש" של אורי גלר. גלר, ידע לפרגן ובסופו של דבר גם הקהל הלך אחריו, והוא ניצח בתכנית הנצפית. היום, סושרד טס בכל העולם, מופיע באירופה, יפן, יש לו חוזה הופעות קבוע בלאס וגאס. כוכבי הוליווד מזמינים אותו אליהם הביתה להופיע בסלון הפרטי. "אני לא בא לגרום לאנשים להאמין או לא להאמין. אני בא בשביל לבדר ולעשות טוב על הלב. ואני עושה את זה לא רע בכלל", מסביר סושרד.

אחד מהרגעים המשמעותיים בקריירה של סושרד אירע לפני כמה חודשים, בזמן שישב במשרדי רשת הטלוויזיה האמריקנית NBC. הוא ניסה לשכנע את המפיקים לתת לו לעלות לשידור ולהראות לאמריקנים מה הוא יודע לעשות. הם די נפנפו אותו, אבל אז הוא שמע מהמסדרון את קולו של ג'יי לנו, מלך תכניות האירוח.

סושרד מיד צעק, "ג'יי, אתה חייב להיכנס הנה". ולנו הכניס את הראש הגדול שלו ואמר "כן"? וסושרד ביקש: "תבחר מספר. כל מספר". ולנו בחר מספר, וסושרד הוציא מהכיס דף שהיה מוכן מראש ועליו היה כתוב את אותו המספר בדיוק. כמה ימים אחר כך הכל היה סגור וסושרד הוזמן להתארח בתכנית. בשבוע שעבר הוא הוזמן להופיע אצל לנו בפעם השנייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת