איך אחינועם ניני הכירה את פפ?

אחרי שזכה בכל תואר אפשרי עם קבוצתו ברצלונה, התפנה מאמן הכדורגל פפ גווארדיולה לקצת תרבות. הספרדי הגיע יחד עם משפחתו לישראל במיוחד להופעתה של אחינועם ניני בפסטיבל ישראל. "הפכתי לאוהדת כדורגל מושבעת", אומרת הזמרת, ומבטיחה לגמול לידידה הטוב בביקור גומלין ביציע הקאמפ נואו

אין הרבה אנשים בישראל שלא שמעו את אחינועם ניני, ואין הרבה אנשים בעולם שלא יודעים מיהו פפ גווארדיולה. בסוף השבוע, הגיע מאמן ברצלונה לישראל במיוחד כדי לחזות בהופעתה של הזמרת בפסטיבל ישראל, אחרי שהבטיח לעשות כן במידה וקבוצתו תזכה בליגת האלופות.

"חבר משותף הכיר בינינו", סיפרה ניני, "אני חייבת להודות שלא הכרתי את השם אבל עכשיו הפכנו לידידים טובים". הזמרת סיפרה כי המאמן מעריך מאוד את השירה שלה, והוא מאוד שמח להגיע לישראל. "יש לי את הכבוד להביא לכאן, לארצנו היפה, גם את בכירי הספורטאים", הוסיפה הזמרת שהפכה לחביבת אפיפיורים וראשי מדינות.

לאחר שאירחה את המאמן לארוחה בערב שבת אצל אמה, הודתה הזמרת שמאז שנוצר הקשר בינה ובין גווארדיולה, היא הפכה לאוהדת כדורגל מושבעת. "למרות שהוא איש ספורט, הוא חובב אמנות, והקבוצה שלו משחקת כמו רקדני בלט - ממש אלגנטים שאין מילים לתאר", סיכמה ניני, והבטיחה בקרוב להצטרף ליציע של אוהדי ברצלונה באחד המשחקים בקאמפ נואו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת