צפו: אקי אבני נגד צלם פפראצי

אירוע חריג התרחש אמש ביציאה מתיאטרון "הסימטה" ביפו, לאחר שהשחקן אקי אבני וצלם הפפראצי אלירן אביטל התלוננו בפני שוטרים כי הותקפו האחד על ידי השני. אביטל טען כי אבני "הכה אותו ושבר את מצלמתו", אבני טען: "הצלם דחף אותי". הבוקר יגיעו השניים למשטרת ת"א ויגישו תלונה. כך נראו חילופי הדברים בין השניים

אחרי טירונות - אימון מתקדם: השחקן אקי אבני היה מעורב אמש בתקרית אלימה, במהלכה, כך על פי החשד, תקף צלם פפראצי.

אתמול בלילה יצא אבני בתום הצגה מתיאטרון "הסימטה" ביפו. בשלב הזה ניסה אחד הצלמים שהיו בחוץ, אלירן אביטל, לתעד את השחקן, והוא בתגובה ככל הנראה ממש לא אהב את הפלאשים וביקש ממנו להפסיק. אביטל סירב, ואז, כך על פי החשד, התנפל עליו אבני, קרע את חולצתו, הכה אותו ושבר את מצלמתו של אביטל.

כך נשמעו חילופי הדברים בין השניים לבין השוטרים, שניות לאחר הקטטה:

צלם: אין מילים, כמה חוצפן בן אדם יכול להיות. הוא אומר לי תפסיק לצלם, לא הקשבתי כי אני לא צריך להקשיב לו אני רק מסקר את האירוע. הוא תפס אותי פה, התחיל לקרוע לי את החולצה, ואני רוצה בבקשה ששנינו נגיע לתחנה.

אקי: הבן אדם תקף אותי, קילל אותי, גידף אותי, שם באינטרנט בכל חור את הזוועה הזו. מה אתם מדברים?

צלם: טוב שיש תמונות לכל דבר

אקי: טוב מאד!

בתום האירוע, מיהר אביטל להזהיר את המשטרה שעיכבה את השחקן לתשאול במקום, במהלכו טען כי דווקא אביטל היה זה שתקף אותו. אבני ואביטל צפויים להגיע במהלך הבוקר למשטרת ת"א ולהגיש תלונה רשמית האחד נגד השני. במשטרת מרחב יפתח מסרו לחדשות 2 באינטרנט כי השוטרים שהיו במקום אמש ביקשו מהשניים להגיע לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה. 

"אני באמת רק רוצה לישון", אמר הבוקר הצלם אלירן אביטל בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "חבל שזה היה צריך להגיע למצב כזה", הוסיף. אנשי הפקת ההצגה מסרו בתגובה: "אנחנו המומים מהאירוע". סוכנו של אבני, בועז בן-ציון, מסר כי "על פי מה שדווח לי, אקי הותקף והוא הגיש תלונה במשטרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת