פרידה לא מפחדת: "מאמינה בגורל"

אחרי הריבים והסכסוכים בבית "האח הגדול", גילתה פרידה הכט כי גם החיים האמיתיים מחוץ לבית - לא תמיד קלים. אלמונים מרחו הלילה צואה במסעדתה וריססו כתובות נאצה נגד פרידה. אבל הדיירת הבולטת לא מתנצלת על כלום ולא מביעה חרטה - גם לא על הכנסת התנ"ך לשירותים. צפו בראיון עמה

המשחק שלא נגמר: פרידה הכט, אחת הדמויות הבולטות בבית "האח הגדול", מצאה את עצמה היום בתחנת המשטרה אחרי שאלמונים מרחו צואה במסעדתה וריססו על החלון: "תיזהרי מחילול התורה".

לפרידה עצמה אין מושג מי מעוניין להתנכל לה, אך ניתן להעריך כי ייתכן ומדובר במעשה על רקע התנהלותה בווילה בנווה אילן, ובעיקר התעקשותה להכניס ספר תנ"ך לשירותים - שעוררה סערה גדולה בבית.

למרות ה'איתות' שקיבלה, מדגישה פרידה כי היא ממש לא מתכוונת לחזור בה או לנסות לרצות אחרים. "הקיצוניות לא תוביל לשום מקום", היא מדגישה ומסבירה מדוע הצליחה לעורר כל כך הרבה תגובות עוינות בתוך הבית ומחוץ לו: "לאנשים קשה לשמוע את האמת. אני ישנה נפלא, הלב שלי נקי, על כל מילה שאמרתי וכל מה שעשיתי".

פרידה מתייחסת גם לריב המתוקשר עם יורם ואומרת כי החליטה להכניס את הספר הקדוש לשירותים - לא כדי לפגוע וכי יש לה את הסיבות לכך: "מבחינתי זה פיקוח נפש". עוד היא מדגישה כי "הדת לא מתבטאת בקריאת התנ"ך - אלא בדברים רציניים יותר".

בינתיים היא מתכוונת להמשיך את שגרת חייה כרגיל ומבהירה כי היא כלל לא חוששת לשלומה: "אני מאמינה בגורל - מה שיקרה יקרה".   

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק