פרידה: "לי לא אומרים מה לעשות"

אחרי 102 ימים בבית האח הגדול ושבוע לפני הגמר, הודחה אחת המתמודדות הבולטות של העונה. בריאיון ראשון לעודד בן עמי סיפרה כי הופתעה דווקא מהסבלנות שהפגינה: "היה לי קשה לסבול את כל התככים, השקרים והצביעות"

אז מה למדה על עצמה פרידה הכט במהלך 100 הימים ששהתה בבית האח הגדול? אם תשאלו אותה, בעיקר שהיא סבלנית. "לא האמנתי באופי שלי, שאני אצליח לשרוד את התנאים בבית הזה", היא אמרה הערב בריאיון אחרי הדחתה. "לי, פרידה, לא אומרים לי מה לעשות. היה לי קשה לסבול את כל התככים, השקרים והצביעות".

במבט לאחור, היא לא מתחרטת על החוויה שעברה. "זו הייתה הרפתקה. היו חוויות טובות והיו חוויות רעות, אבל אני אף פעם לא מצטערת על דברים שאני עושה. העולם לא משתנה, ולצערי והוא גם לא נעשה יותר טוב", היא סיכמה.

על ההתבטאות שלה לזכות המחבלים המתאבדים ("אני אפרגן לאלה שיתפוצצו לידי") שעוררה את חמתם של רבים, אמרה פרידה: "זו לא הייתה הכוונה שלי. אני באמת מפרגנת גם למי שלא אוהב אותי, כמו שאני מפרגנת לדנה וליורם. אני אשמח בשמחתם, לא לאידם. ההתבטאות שלי לא הייתה ראויה, אבל זו לא הייתה כוונתי. אלימות רחוקה ממני, המושג אלימות לא קיים אצלי בלקסיקון. יותר מזה, מי שאלים - אני אתן לו מכות".

לגופו של עניין, היא הדגישה כי "יש לי חרטה על המילים הספציפיות, אבל לא על הכוונה עצמה. אתם הוצאתם את המילים מהקשרן. צר לי שהתבטאתי כך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק