הכירו את ג'סטין ביבר הישראלי

ג'סטין ביבר, כוכב הנוער שסחף מיליונים ברחבי העולם, התפרסם בזכות האינטרנט. רבים מצעירי ישראל חולמים ללכת בדרכו ולהפוך לכוכב הווירטואלי הגדול הבא. בקרוב יגיע ביבר לישראל ואולי חלומם יתגשם

בעולם שכולו לייקים וטוויטים, חלומם של צעירים ישראלים רבים הוא שיגלו אותם דרך האינטרנט ויעזרו להם להצליח. ג'סטין ביבר זכה לכינוי "סלב של הרשת" - הכוונה היא לצעירים שהתפרסמו לראשונה דרך הרשת.

ביבר הוא אולי הגורו העולמי, וניר קוריס, צייד הכישרונות הווירטואלי, הוא המנטור המקומי. קוריס מלמד, מטפח ומייעץ לצעירים ישראליים שרוצים להפוך לכוכבים. "אני מלמד אנשים להביא את השוני לתוכם ולהוציא זאת לעולם", הוא מספר.

אשר, הראפר האמריקני, גילה את ביבר דרך האינטרנט והחליט לקחת אותו תחת חסותו. כך גם הפך קוריס את יאיר דנאור מרעננה ל"ג'סטין ביבר הישראלי", וזהו פרוייקט שציד הכשרונות המקומי בהחלט יכול לסמן עליו וי. כשיאיר בן ה-16 העלה לרשת קטעים שבהם הוא רוקד ברייקדאנס, קוריס צפה בקטעים והחליט לפרסם את הנער.

"אני הולכת אחריו לכל מפגש ובוכה בגללו"

דנאור, כמו צעירים רבים אחרים הבין שבעידן ה"ביבריזם" אי אפשר להתקדם רק בזכות הריקוד, והוא התחיל גם לשיר. עכשיו כבר יש סביב הכוכב הישראלי היסטריה, מעריצות צעירות רבות עוקבות אחריו באדיקות ומספרות, "אני הולכת אחריו לכל מפגש ובוכה בגללו".

מיליוני ילדים בעולם מנסים להגשים את החלום ולהפוך דרך יוטויוב ולהיות הסלבריטי הבא. יאיר ימשיך לחלום וינסה להגשים את חלומו כשיגיע לביקור בארץ בעוד חודשיים הדבר האמיתי, אבי הטרנד, ג'סטין ביבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק