האמת על ההדחה של דנה מהאח הגדול

הצופים לא מאמינים, הגולשים מסרבים להרפות, שלל תיאוריות מופצות ברשת – והכול בגלל דיירת אחת ב"אח הגדול". אחרי גל השמועות סביב הדחת דנה רון, מפיק התכנית והאחראי לנתוני ההצבעה מבקשים להבהיר: היא הודחה כי היא קיבלה את מספר הקולות הנמוך ביותר. אז איך עובדת ההצבעה ומה חושב אלעד קופרמן על ההתבטאות של פרידה?

ההדחה של דנה רון מבית האח הגדול במוצאי שבת יצרה גל שמועות על נתוני ההצבעה ועל פיצוי כספי שניתן לדיירת הבולטת בווילה כדי לרצות אותה בעקבות אמירתו של יורם זק, עורך התכנית.

הערב, בריאיון ל"שש עם עודד בן עמי", דוחים לחלוטין מפיק הריאליטי והאחראי על ההצבעות את ההאשמות. "אלה שמועות חסרות שחר", מבקש להדגיש המפיק אלעד קופרמן. "איש מבני משפחתה של דנה לא ביקש פיצוי - ולא הצענו כזה. היא עזבה כי היא קיבלה כי קיבלה את מספר הקולות הנמוך ביותר מבין המועמדים להדחה".

קופרמן מודה כי גם הוא הופתע מהתוצאות ולא חשב כי דנה היא זו שתעזוב את הווילה, אך מבהיר כי לא צפה גם את הדחתו של עתי. "האח הגדול היא תכנית שגיבוריה מעוררים הרבה הזדהות עם הצופים, לצערי אנשים פחות אהבו את דנה ויותר את השלושה האחרים", הוא אומר ומבהיר: "אין לנו יכולת להשפיע על התוצאות ואין לנו גישה למנגון ההצבעות".

השערורייה של פרידה

את דבריו של קופרמן מחזק מושיק חן, סמנכ"ל טכנולוגיות של חברת יוניסל - האחראית להצבעות. "בצורה החד משמעית : דנה רון הפסידה את ההצבעה בצורה כשרה", מדגיש חן ומסביר כיצד עובדת מערכת ההצבעות האוטומטית.

"המסרון שנשלח מנותב למערכות יוניסל, על בסיס קווי תקשורת ייעודיים מוצפנים שמזרימים את הנתונים למערכות, שם הם עוברים אימות על מנת לוודא שנשלחו ממקור מהימן", מספר חן.

קופרמן, שמבטיח לנקוט נגד אלה "שמפיצים את השקרים", נאלץ להתמודד גם עם שערורייה נוספת: דבריה של הדיירת פרידה הכט על מחבלים מתאבדים. " אי אפשר לצנזר את הדברים של דיירי האח הגדול", סבור קופרמן ומדגיש: "זו אמירה פרטית שלה - ולא של התכנית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק