הפדיחה של דנה מ"האח הגדול" עם עודד בן-עמי

דנה רון, המודחת הטרייה מבית האח הגדול, מספרת על החיים בווילה בנווה אילן, על הריבים עם פרידה וגם על האירועים שקדמו להדחתה. ואיך עודד מנשה קשור לעניין?

דנה רון הודחה אמש מ"האח הגדול", ובראיון ל"שש" עם עודד בן עמי מתברר שלא רק הצופים הופתעו, אלא גם הדיירת עצמה: "לא תיארתי לעצמי שזה יקרה ולראיה - השמלה לא הייתה משהו".

רון מתעדכנת כעת, אחרי חודשיים בבית האח הגדול ובניתוק מהעולם החיצון, בחדשות הרבות. "רק עכשיו, בזמן ההמתנה לשידור, שמעתי שמובארק עזב את תפקידו ועל בני גנץ", סיפרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

על היריבות בתכנית עם פרידה ועל ההתבטאות שלה מאמש, כשאמרה אחרי היציאה מהבית למתמודדת, "תלכי קיבינימט", הוסיפה דנה: "אחרי שישים ומשהו ימים, מותר גם לי להגיד 'תלכי קיבינימט'. עבור הצופים זה משחק ואכן זו טלוויזיה ומשחק, אבל עבורנו זה החיים האמיתיים. לא חיינו במשחק. הצופים שראו הכל הבינו שפרידה סימנה אותי באיקס ענק, אין לי מושג למה. ניסיתי לעשות הכל כדי שנהיה חברות אבל לפעמים יש קיר ואי אפשר להגיע לאישה הזו".

"לא כעסתי לרגע"

"יש לי המון מגרעות אבל אפשר להסתדר איתי, ברוב המקרים התכופפתי בעניין עם פרידה אבל הגעתי למסקנה שזה לא עובד", המשיכה רון.

המודחת הטרייה התייחסה גם להתבטאות שפורסמה בהרחבה, של עורך התכנית. "שמעתי על זה רק בדיעבד. אפילו לא כעסתי לרגע. אני מכירה את יורם זק, אני מעריכה אותו בתור בן אדם ברמה המקצועית וברמה האישית".

"נקראתי לחדר האח הגדול, יורם התנצל בפניי ואמר לי בפרטי פרטים מה אמר", הוסיפה. "זו אמירה אומללה אבל בל נשכח שזה נאמר בדלתיים סגורות. לרוע מזלו הכפתור הלא נכון היה לחוץ. לא נתחסד, אני לא פעם דיברתי בצורה שוביניסטית". רון התייחסה גם להשערות לפיהן האירועים השפיעו על הדחתה וגם לשמועות לפיהן קיבלה כסף תמורת יציאתה מהבית - והכחישה מכל וכל.