מלכת היופי של המגזר הערבי: בת 19 מיפו

מזל טוב לניבין כאיו, שזכתה אמש בתחרות מלכת היופי של המגזר הערבי שנערכה בשפרעם. הזוכה בת ה-19 מיפו כבשה את לב השופטים והצהירה: "אני לא מוכנה לדגמן ביקיני - אני כאן כדי לקדם את מעמד האישה הערבית". מארגני האירוע: "התחרות תראה ליהודים את האישה הערבייה היפה והמשכילה"

כבוד למגזר: ניבין כאיו בת ה-19 מיפו היא מלכת היופי הטרייה של המגזר הערבי. ניבין נבחרה אתמול בתחרות שנערכה בשפרעם, בה השתתפו 11 מתמודדות נוספות. היא זכתה במשכורת שנתית והצהירה כי מטרתה - לקדם את מעמדה של האישה הערבייה.

ניבין נבחרה ברוב וקולות על ידי מארגני התחרות, השבועון א-סינארה והמגזין הערבי לנשים "לילך". המועמדות הגיעו מכל רחבי הארץ, וביניהן אפילו מועמדת בת 22 מאום אל-פחם, מעוז הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית.

בגדי ים? לא על הבמה

זו לא הייתה בדיוק תחרות מלכת יופי "שגרתית". כשנשאלו חלק מהמועמדות אם הן יהיו מוכנות לדגמן בגדי-ים על במת האירוע, כולן השיבו בשלילה. "ביקיני מיועד לים בלבד", הסכימו המתמודדות. השנה בחרו מארגני האירוע להטיס את הבנות לטורקיה ולהפגיש אותן עם שחקנים וכוכבי סדרות טורקיות. באותו מפגש התבטא דוגמן לבנוני כי הוא יהיה מוכן להגיע ולדגמן גם בישראל.

"המטרה שלנו היא שהתחרות תחצה את גבולות מדינת ישראל ותגיע לכל העולם הערבי", אמרה לחדשות 2 עורכת המגזין "לילך". "אין גבול למקומות איליהן יכולה האישה הערבייה להגיע, והמטרה שלנו היא שגם הציבור היהודי במדינה יכיר את המגזר דרך האישה הערבייה היפה והמשכילה", הוסיפה.

בהכנת הידיעה השתתף גאנם איברהים

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק