המטריד של אגם רודברג: יש הסכם שידוך

פוסטרים על כל קירות הבית, טלפונים בלי פוסקים ו-20 הודעות טקסט ביום - אלו הם רק חלק ממסע ההטרדה שערך על פי החשד בן 30 מפתח תקווה מתוך הערצה לשחקנית ולדוגמנית. היום אמר בבית המשפט כי יש לו מסמך שידוך חתום על ידי הוריו ורבנים

בחודשים האחרונים הפכו חייה של השחקנית והדוגמנית אגם רודברג לסיוט לאחר שסבלה מהטרדותיו של מעריץ סודי שביקש להיפגש איתה ללא הרף וטען בפני משפחתה: "אתם מפרידים בין גבר לאשתו, אנחנו נשואים כדין". המשטרה תבקש לשלוח את המטריד להסתכלות.

"הוא נהג לשלוח לי 20 הודעות טקסט ביום ולצלצל ללא הפסקה", סיפרה רודברג. "כשהבנתי שהוא יודע איפה אני גרה, ואיפה גרים הקרובים אלי, זה כבר התחיל להדאיג. כבר התחלתי לחשוש מלהגיע לבד הביתה".

בעקבות תלונה של רודברג, נעצר אתמול תושב פתח תקווה כבן 30 ובביתו התגלה מחזה מוזר לא פחות: עשרות תמונות של השחקנית עיטרו את כל קירות הבית כולל קירות חדרי השירותים והאמבטיה. החשוד לא רק שלא הכחיש את מעשיו, אלא אף טען בפני השוטרים כי הוא ואגם נשואים וביקש: "אל תפרידו בינינו".

"אציג הסכם שידוך חתום"

היום הוא הובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בתל אביב, שם הוחלט להאריך את מעצרו בשלושה ימים. בבית המשפט טען החשוד כי יש לו מסמך להסכם שידוך עם אגם החתום על ידי הוריו ועל ידי רבנים מחסידות סאטמר.

אף על פי שאין לו עבר פסיכיאטרי או פלילי, הוא צפוי להשלח להסתכלות - לכך הוא מתנגד. במשפטו טען כי שיחות הטלפון היו לפי בקשתה של אגם וכי היא עצמה יזמה כמה מהשיחות.

מאז מעצרו אגם מרגישה בטוחה יותר. "הייתי נאיבית ולא חשתי לפנות למשטרה, למרות שממש לא רציתי למצוא את עצמי צורחת באיזה מרתף. בני המשפחה שכנעו אותי שאין ברירה, והטיפול של המשטרה היה מדהים", אמרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק