צחי נוי שר בריאליטי בגרמניה

"ערב טוב, שמי צחי נוי ואתם מכירים אותי בתור השמן מ'אסקימו לימון'" - במילים אלו, בגרמנית שוטפת, פתח אמש השחקן הישראלי בן ה-57 את ההופעה הביזארית שלו בריאליטי הכשרונות של רשת הטלוויזיה הגרמנית RTL. נוי שר את "לו הייתי רוטשילד" - וספג שריקות בוז מהקהל. אמרגנו לחדשות 2: "צחי הוא כוכב גדול בגרמניה"

מי שצפה אתמול בערב בטלוויזיה וזיפזפ במקרה לערוץ הגרמני RTL - ודאי נדהם למראה עיניו: השחקן הישראלי צחי נוי, מי שמוכר בעיקר מתפקידו כ"יודלה" מסדרת סרטי הקאלט "אסקימו לימון", השתתף בתכנית ריאליטי בתור זמר.

לצפייה בקטע המלא באתר RTL

נוי בן ה-57, המוכר היטב בגרמניה בעקבות "אסקימו לימון", הגיע להתחרות במסגרת התכנית "Das Supertalent", הגירסה הגרמנית לתכנית "כישרון או כישלון" ששודרה גם כאן אצלנו בישראל.

אל מול שלושת השופטים ההמומים עלה השחקן הישראלי על הבמה כשהוא לבוש במכנסי עור ושלייקס, ואמר בגרמנית שוטפת: "שלום לכם, ערב טוב, שמי צחי נוי, אני בן 57, אני מתל אביב, אני שחקן ואתם מכירים אותי בתור השמן מ"אסקימו לימון". אני רוצה לשיר לכם את השיר מתוך המחזמר "כנר על הגג", שנקרא 'לו הייתי רוטשילד'".

הקהל, מיותר לומר, לא ממש אהב את ההופעה הביזארית וקרא קריאות בוז ממושכות לעבר נוי. גם שלושת השופטים החליטו להעניק לנוי ציון "נכשל", מה שלא מנע מכל כלי התקשורת בגרמניה לדווח ארוכות היום על הופעת האורח של "יודלה".

אמרגנו של נוי: "צחי הוזמן ככוכב בשביל הרייטינג"

האמרגן של נוי, אילן סולימן, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "הגרמנים שמעו שהוא עושה הצגה חדשה, "התאומים קפיץ ושפיץ", והרי צחי הוא כוכב מאוד גדול בגרמניה כבר הרבה מאוד שנים". סוכנו של נוי הוסיף כי רשת RTL שלחה לארץ צוות צילום מיוחד שצילם את החזרות של ההצגה ומחר ישדרו עליו תוכנית שלמה בגרמניה. "לא סתם הטיסו במיוחד צוות צילום שלם לצלם אותו פה בארץ", לדברי סולימן.

בתשובה לשאלה על הציונים המביכים להם נוי זכה, אמר סוכנו כי "צחי הוזמן ככוכב בשביל הרייטינג שלהם , הוא לא מתיימר להיות זמר ולא הלך לשם כדי לזכות".